завантаження...

Як оформити свято повітряними кулями

 alt
Ось декілька прийомів, які Вам допоможуть в оформленні свята:

· Будь-яка організація свята починається з вибору його тематики. Для дитини можна створити ілюзію справжньої казки або імітацію улюбленого мультфільму, оточивши його відомими персонажами.

Повітряні кульки  відкривають широкі можливості перед батьками дитини, які хочуть організувати все на вищому рівні. Так, з них можна зробити повітряних метеликів, янголят, ведмедів, котиків і навіть клоунів. А як антураж до свята прекрасно підійдуть пальми, виконані з куль. Крім того, заздалегідь приготувавши кульки-ковбаски і попередньо вивчивши нескладні фігури, можна разом з дітьми та гостями спробувати зробити якогось звірка або квітку. Будьте впевнені, захват дітей і позитивні емоції дорослих Вам будуть забезпечені.

· Оформлення кулями приміщення, де буде проходити торжество, дозволить створити атмосферу свята. Для того щоб домогтися приголомшливого ефекту, можна велику кількість куль наповнити гелієвим газом і відпустити їх прямо під стелю. Такий оригінальний повітряний дощ навряд чи залишить байдужим хоча б одного запрошеного.

· Можна купити повітряні кулі одного або різних кольорів і з уже надрукованими малюнками. А можна зробити спеціальне замовлення і нанести на них бажане зображення або напис. Наприклад, «З днем ​​народження, малюк!» Або що-небудь, пов'язане з тематикою дитячої вечірки. Також на однотонних кулях можна намалювати разом з дітьми веселі малюнки, які напевно піднімуть всім настрій.

· Дуже святково виглядатимуть повітряні арки. Їх можна зробити самостійно, проте для такої прикраси знадобиться багато Вашого терпіння і, звичайно, вільний час. Для того щоб надути велика кількість куль, можна скористатися ручним насосом, який використовують для накачування м'ячів або матраців.

· Якщо часу у Вас не дуже багато на те, щоб імпровізувати і творити цілі твори мистецтва, візьміть з десяток куль і просто порозсипайте їх по підлозі. Вони стануть відмінною розвагою для дітей, які будуть їх підкидати в повітря. Дорослі теж зможуть при бажанні влаштувати веселий конкурс, в якому потрібно буде розчавити якомога більшу кількість куль, сівши на них.

Таким чином, Ваші фантазія і бажання зроблять свято незабутнім допоможуть створити справжню казку, втіливши мрії Вашої дитини.
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин