завантаження...

Як організувати весілля на природі?


Ви хочете оригінальне і весілля, яке запам'ятовується , щоб потім подружки ще довго обговорювали вашу церемонію? Тоді весілля на природі - це те, що вам потрібно. Такі свята не рекомендується влаштовувати в громадських парках і скверах, краще в своєму заміському будинку, або орендувати заміське приміщення.

Найідеальніший час року для весіль на відкритому повітрі - це літо! Але при виборі саме такого варіанту не варто виключати, що в будь-який момент може піти дощ, тому зверніть увагу, коли вибираєте шатер, щоб у ньому закривалися його стіни.

Обов'язково простежте, щоб були доріжки, які ведуть до намету і до місця, де буде проходити весільна церемонія. Найкраще викласти їх таким чином, щоб дівчата на високих каблуках могли впевнено пройти. На випадок негоди майте, як запасний варіант  закритий майданчик, подбайте про наявність парасольок і легких пледів для всіх гостей.

До речі, якщо вже ви запланували церемонію на заміських територіях, то краще ніч перед торжеством провести поблизу місця святкування, або в готелі на його території. У спекотну погоду потрібно запастися віялами, вентиляторами, парасольками, а також не забути, що має бути включена  доставка цветов. Води питної та мінеральної повинно бути більше ніж зазвичай, як і льоду, щоб як слід охолодити напої.

Прослідкуйте, щоб торт і десерти були доставлені до місця в спеціальних машинах-холодильниках, адже креми дуже швидко псуються, в результаті чого гості можуть просто отруїтися. Місце для зберігання має бути відповідним. Якщо запланований солодкий стіл на вулиці, нехай він буде розташований далеко від прямих сонячних променів.

Подумайте про додаткове освітлення, адже в наметі немає стаціонарного освітлення. Обов'язково перевірте потужність електромережі. Якщо не планується виступ музичної групи, потужність повинна бити не нижче 6 кВт, якщо виступ все ж планується, то не нижче 12 кВт.

Майже на всіх заміських майданчиках є обмеження за часом, орендарі та власники часто просять зробити музику тихіше вже після 10 вечора, тому краще планувати торжество не пізніше 15: 00-16: 00.

Системи для обігріву тримайте поблизу, ближче до вечора вони можуть дуже навіть стати в нагоді. Пледи для гостей, обігрівачі, гаряче вино - такі дрібниці додадуть затишку в прохолодний вечір.

І головне, обов'язково беріть з собою засіб від комарів, він може бути дуже до речі, про такі дрібниці не варто забувати. І звичайно настрій молодят має бути на висоті, адже від вас залежить атмосфера усього свята!
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин