завантаження...

Як організувати весільний банкет?

Не дарма весільний банкет по праву носить звання серця торжества. Він дозволяє молодій сім'ї відсвяткувати законність своїх відносин і створення нового осередку соціуму. До планування банкету не слід підходити як до чогось буденного, він повинен відповідати урочистого моменту і бути таким, щоб сподобатися і молодим, і їх гостям.

Организовать банкет в Саранскене  не так вже й складно, якщо знати і керуватися важливими моментами при його створенні. Тільки так вийде саме те торжество, яке планувалося.

Найважливішим аспектом в організації святкового банкету є вибір місця для його проведення. Варіантів існує чимало, однак ряд чинників може значно скоротити їх кількість. У їх число входить пору року, весільний бюджет і тематика весілля. Виходячи з вищезгаданого необхідно вибрати найбільш підходяще для вас місце. Це може бути ресторан, тераса або кафе, заміський закритий клуб або приватний пансіонат, парк, курорт, старовинний замок чи маєток.

Другий важливий момент - це розташування всіх присутніх. Заздалегідь продумайте, як краще розмістити гостей, де будуть сидіти молодята, а яке місце відвести для музикантів, артистів і тамади.

Весільне меню займає також важливе місце в основному переліку. Адже затівається банкет в основному через їжу. Планування застілля і вибір страв для меню безпосередньо залежать від тематики весілля і від місця його проведення. Якщо планується банкет вдома, то можна пригощати гостей домашньою кухнею. При виборі кафе чи ресторану, заздалегідь з'ясуйте, на якій кухні спеціалізується даний заклад. Можна організувати банкет і у вигляді фуршету, якщо передбачається кейтеринг.

Заключним етапом можна вважати оформлення та прикраса залу для проведення весільного банкету. Можна розмістити гарні композиції з квітів на столах і підвіконнях, прикрасити наявні колони. Для додання гармонії декору слід попередньо вибрати колірну гамму для інтер'єру. Після чого прикрасити зал однотонним драпіруванням, стрічками відповідних відтінків, стразами і повітряними кулями. Столи і стільці можна накрити чохлами з красивими бантами в тон.

Після таких приготувань можна зі спокійним серцем сісти за стіл, слухати тости, пити за щастя і любов та дякувати запрошеним за подарунки. Тепер в пору радіти, танцювати і веселитися, насолоджуючись довгоочікуваним святом.
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин