завантаження...

Як правильно організувати весілля


Наречений знайдений, спокушений і, нарешті, він зробив вам пропозицію! Прийшов час подумати про весілля. Як правильно організувати весілля, які моменти потрібно врахувати, щоб торжество стало вашим незабутнім днем, ми поговоримо сьогодні.

Як організувати весілля - розставляємо пріоритети

У першу чергу, щоб правильно організувати весілля, потрібно розставити пріоритети. Вирішити, яке це буде весілля, скільки гостей на ньому буде присутні.

Якщо фінанси не дозволяють, то весілля може бути скромним, виключно для нареченого і нареченої і декількох запрошених гостей. Таким чином можна заощадити на деяких весільних атрибутах. Однак, потрібно розуміти, що навіть найскромніше весілля має стати вашим незабутнім днем, тому ніщо не повинно зіпсувати враження свята. Обов'язковими складовими скромного весілля на кілька персон повинні обов'язково стати: весільний кортеж, обід в кафе чи ресторані, фотограф, наряд для нареченого і нареченої і, звичайно, букет.

Фахівці рекомендують звертатися в агентства з організації урочистостей, щоб не хвилюватися з приводу дрібних питань за типом "а де ми замовили торт?" цього дня, а насолоджуватися один одним. Якщо весілля скромне, всього на кілька персон, тоді послуги агентства з організації свят можуть і не знадобитися, ви можете зробити все самі. У першу чергу вам варто подбати про вбрання для нареченого і нареченої і вирішити, в якому стилі буде весілля, традиційному або наряди будуть якимись незвичайними. Коли наряди замовлені, рекомендується подбати про весільний кортеж і ресторан. Якщо весілля розраховане на невелику кількість гостей, наприклад, до 10 чоловік, тоді вистачить і однієї машини. Відмінним рішенням стане весільний лімузин.

Замовивши транспорт, подбайте про кафе або ресторан. Замовлення потрібно робити заздалегідь, так як у весільний сезон, який зазвичай стартує з серпня, знайти місце для святкування буде дуже складно. Обов'язково продумайте меню, з урахуванням ваших смаків і смаків ваших гостей.

Наступною відповіддю на питання "як організувати весілля" повинен стати вибір фотографа і відеозйомки. Про це також рекомендується подбати заздалегідь, так як у хороших весільних фотографів і відеооператорів графік розписаний на кілька місяців вперед, а то й більше.

Ніяке, навіть найскромніше весілля, не обійдеться без весільного букета і весільних кілець, тому замовте їх заздалегідь.

Як правильно організувати весілля - основні складові

Отже, як ми вже розглянули раніше, обов'язковими складовими будь-якого, навіть дуже скромного весілля, повинні стати:

1. Одяг для нареченого і нареченої.
2. Обручки.
3. Букет нареченої.
4. Транспорт.
5. Кафе або ресторан.
6. Фото і відеозйомка.

Якщо ви плануєте, що ваше весілля стане незабутнім святом, плануєте запросити на нього багато гостей, тоді слід подбати і про додаткові весільні складові.

Гостей потрібно чимось розважати, тому на свято потрібно запросити тамаду, забезпечити музичний супровід, прикрасити банкетний зал, організувати шоу-програму, запуск голубів, замовити святковий торт, феєрверк.

Можливо, ваше весілля буде передбачати якусь додаткову програму, тоді про це варто подумати заздалегідь.

Звичайно, якщо весілля планується масштабне, то всі обов'язки з його підготовки потрібно надати агентству з  организации ми проведение свадеб в Клину.

Крім того, якщо плануються поїздки по місту, в традиційні для молодят місця, тоді потрібно обов'язково подбати про те, що в цей момент будуть робити гості, організувати для них невеликий виїзний фуршет.

Як правильно організувати весілля - готуємо нареченого і наречену

Наречений і наречена - це, безперечно, головні персони заходу під назвою весілля, тому й виглядати вони повинні на всі 100. Забезпечити чудовий зовнішній вигляд молодят зможе весільний стиліст. Цей фахівець зможе підібрати зачіски на весілля для нареченого і нареченої, макіяж для нареченої.

Як правильно організувати весілля - дівоча і парубоча вечірки

Звичайно, сюжет картини "Похмілля у Вегасі" ми вам повторювати не рекомендуємо. Але якщо майбутні молодята вирішили розпрощатися з холостяцьким життям перед тим як вступити в сімейне життя, то дівич-вечір і парубочий  просто необхідний. Його можна провести в кафе, нічному клубі або будинку. Програма також може бути різною, тут також все залежить від ваших особистих уподобань та інтересів. Бажано проводити парубочі і дівич-вечори в різні дні або хоча б у різних місцях.

Всі приготування закінчені, завтра ваш урочистий день. Щоб він пройшов на ура, постарайтеся лягти раніше і спати міцніше, щоб бадьорими і повними сил вступити в свій найщасливіший день, день вашого весілля.

Незабутнього вам весілля і тільки приємних вражень!
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин