завантаження...

Як правильно організувати весільний банкет: поради


Весільний банкет є тим особливим моментом, який залишає після себе незабутні враження. Саме тому приділяється така велика увага його організації: вибору страв, музичного оформлення і декорування залу.

Найбільшим каменем спотикання є музичний супровід весільного торжества: то музика занадто гучна, то репертуар підкачав, а то й зовсім діджей не знає своєї справи. Ці організаційні "дрібниці' вносять дисгармонію в святкове застілля. Щоб уникнути цього порада може бути одна - не варто економити на весільному діджея, краще запросити його за рекомендацією, а ще краще самим побачити його роботу, в такому випадку Ви можете не переживати з приводу його компетентності.

Окремо слід сказати про репертуар. Вам належить попередити діджея про різні смаки, запрошених на весілля гостей, тому як мінімум по одній пісні, а краще декілька, він повинен підготувати для кожної вікової групи - окремо. Але, якщо це дійсно професіонал своєї справи, то проблем з цим питанням виникнути не повинно. Щоб уникнути занадто гучного звучання музики досить відсунути столи і стільці подалі від динаміків, хоча зрозуміло і так, якщо Ви прийшли на весілля - тиші не буде, на те воно і весілля, щоб "співати і танцювати".

Особливу увагу слід приділити вибору тамади. Найчастіше його непрофесійні дії, призводять до тривалих і затяжним тостів, чому гості починають свої бесіди за столом, так і, недослухавши поздоровлення або ж, навпаки, занадто швидкий темп, який задає тамада, призводить до нетривалих пауз між тостами, і тому складається враження, що весілля проходить в якомусь поспіху, метушні. Єдиний вихід у цій ситуації - вибір тамади, як і діджея за рекомендацією, причому нерідко вони працюють в тісному тандемі і при зустрічах надають свої відеороботи. Якщо ж вибір зроблено невдало, то в даній ситуації необхідно особисто регулювати і тривалість тостів (оптимальний варіант від 2 - 4 хвилин), і їх частоту.

Важливу роль відіграють і посадочні місця для гостей, в даному випадку Вам на допомогу прийдуть так звані посадочні картки, вони дозволять так розмістити гостей, що абсолютно незнайомі люди не опиняться за одним столом. Від цього залежить відсутність нудьгуючих гостей на банкеті.

Необхідно також ретельно підійти до декорування весільних столів, щоб зайва помпезність на столах не стала одним з дратівливих факторів. Ваш девіз при оздобленні залу повинен бути наступний: "Все добре в міру". І тоді ніякі букети на столах не залишать після себе негативних емоцій.

На закінчення кілька слів про ту проблему, з якою доводиться стикатися кожній третій парі молодят. Мова йде про те, чим зайняти гостей в перерві між одруженням і весільним банкетом. Альтернативою може бути виїзна церемонія одруження, в цьому випадку тривалого інтервалу можна уникнути. Однак багато пар не бажають змінювати традиціям, тому доцільно запросити гостей на легкий фуршет, поки молодята будуть проводити фотосесію.

Щоб  заказать свадебный банкет  і організувати його вам потрібно  вникнути в усі деталі і скоординувати всі нюанси, тому хочеться побажати Вам у цей день максимально насолодитися цією дивовижною і швидкоплинною весільною атмосферою.
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин