завантаження...

Прокат легкового автомобіля. Поради при оренді авто.


Прокат автотранспорту останнім часом стає все більш затребуваною послугою. Все більша кількість людей беруть автомобіль на прокат, вдаючись до послуг транспортних компаній подібного роду. Існує величезна кількість причин, за якими оренда автомобілів значно спрощує життя і виручає в різних ситуаціях. Такими можуть бути - організація весілля і весільного кортежу, зустріч бізнес партнерів в аеропорту чи на вокзалі, необхідність тимчасової заміни поламаного особистого авто, поїздка у відпустку або просто до родичів у гості - у всіх цих випадках оренда машини як не можна до речі

Зазвичай транспортні компанії пропонують два основні варіанти здачі авто на прокат - з водієм і без нього - http://viptransfer.in.ua/.

Оренда автомобіля c водієм - напевно, найчастіший вид послуги. В цьому випадку вартість оренди розраховується за кожну годину використання транспортного засобу або з пройденого кілометражу. Це найбільш оптимальний варіант у випадку, якщо вам необхідно зняти машину для зустрічі бізнес-партнера в аеропорту чи на вокзалі, якщо хочете скласти гарний весільний кортеж або якщо вам потрібна машина на короткий період часу. Оренда авто без водія - підходящий варіант у випадку, якщо ви плануєте відрядження по країні, поїздку на природу, до рідних у село або на дачу до друзів. У такому випадку плата за аренду стягується подобово, причому, чим триваліша оренда авто, тим нижча вартість автомобіля в перерахунку за добу.

Зазвичай прокатні компанії розміщують свої офіси або представництва у великих містах, аеропортах і залізничних вокзалах і морських портах. Плануючи поїздку, заздалегідь уточніть наявність автомобілів на прокат у вашому місті чи місці вашого планованого перебування.

Основними вимогами до водія є: наявність водійського посвідчення, вік від 21 року і водійський стаж більше року. Рідкісні компанії готові здати авто особам від 18 років.

Автомобілі здаються в оренду у справному стані, зазвичай не старше 5-7 років і з наявністю повної страховки на всі страхові випадки. При оренді авто без водія, найчастіше, прокатні компанії вимагаю заставу за автомобіль, яка повертається після здачі авто назад. Чим престижніший автомобіль - тим вища сума застави.

Як правило, ціна розраховується виходячи з часу користування автомобілем. Авто з водієм здається по часовому тарифу. Прокат автомобіля без водія здійснюється подобово. Чим більш тривалий термін автомобіль знаходиться в оренді - тим менше вам доведеться заплатити. Вартість авто за добу знижується при наймі машини на 1, 3, 7 днів і т.д.

При наймі автомобіля уважно вивчіть договір і попросіть співробітника прокатної компанії проінструктувати вас з наступних питань:

- Ваші дії у випадку дорожньої пригоди, дрібної аварії або поломки
- Як поводитися у випадку якщо вас зупинив співробітник автомобільної інспекції, які особливості правил дорожнього руху вам слід знати
- Особливості управління орендованим авто (включення світла, розташування бензобака, настройка сидінь, дзеркал, управління стереосистемою)
- Яке паливо заливати в автомобіль
- Наскільки безпечно в цьому місті (регіоні) залишати закритий автомобіль з багажем всередині без нагляду
- Якісь додаткові, приховані особливості машини
- Умови повернення авто (певне місце, запас палива в баку)

Перед тим як сісти за кермо орендованої машини уважно огляньте кузов авто, фари і скло на предмет наявності можливих тріщин, подряпин і інших пошкоджень. Відзначте їх на бланку компанії (або в договорі на прокат) у двох примірниках. У цьому випадку у вас не виникне проблем з поверненням автомобіля, коли прийде час. Також, зверніть увагу на те, щоб номерні знаки авто збігалися із зазначеними в документах на машину і договорі прокату.

Автомобіль видається з певним запасом палива. Заздалегідь уточніть скільки палива вам необхідно буде повернути з авто, інакше компанія може виставити додатковий рахунок (при цьому взявши за розрахунок максимальну вартість палива).

Іноді, при оренді авто на добу або більш тривалий час, компанії заздалегідь обумовлюють пробіг машини та умови використання його поза населеного пункту, де він був зданий, однак таке зустрічається нечасто. Крім цього, окремі прокатні компанії можуть запропонувати свій транспорт в оренду навіть при необхідності поїздки в іншу країну.

Дотримання цих нехитрих порад позбавить вас від можливих проблем при оренді автомобілів і допоможе зробити правильний вибір при розгляді пропозицій від транспортних компаній.
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин