завантаження...

Як правильно вибрати ресторан для весілля


На весіллі необхідно все продумати до дрібниць. Починати необхідно з ресторану. Ми розповімо про те, як його правильно вибрати.
Вибрати ресторан  для весілля - завдання не з простих. Пропозицій багато, але якість, на жаль, може страждати.
Від ресторану залежить практично вся весільна концепція. Наприклад, якщо ви вибрали ресторан в фіолетових тонах, щоб все виглядало гармонійно, необхідно цим кольором трохи розбавити наряди молодят: у нареченої може бути стрічка на поясі, а в нареченого бутоньєрка.

Як правильно вибрати ресторан для весілля

1. Статус

Щоб правильно вибрати ресторан необхідно почати зі статусності. Це перший критерій, який необхідно чітко обговорити. Будуть столи з мармуровою крихтою або просто дерев'яні. Від статусу закладу залежить його цінова політика. В одному місці ви можете замовити карпаччо за 50 грн, в іншому вам його подадуть за 120 грн.

2. Кількість гостей

Буває так, що молодята познайомилися в маленькому затишному ресторані (місткість приблизно 10 столів), з яким пов'язано багато приємних емоцій, тому вирішують відзначити весілля в ньому. Добре, якщо запрошених гостей буде чоловік 15-20, а якщо більше, в цьому випадку цей ресторан буде затісний. Вибирайте місце для банкету з урахуванням кількості гостей, щоб було місце для танців і не потрібно було, сидячи за столом, штовхати один одного ліктями. Це дуже некомфортно.

3. Відгуки

Перш ніж замовляти ресторан, не варто довіряти словам адміністратора. Зайдіть на сайт і просто почитайте відгуки відвідувачів. Які є слабкі сторони в цьому закладі. Якщо комусь не подобається інтер'єр, це не проблема, весільний декор врятує ситуацію. А ось, якщо відвідувачі не задоволені стравами з меню, це вже складно буде виправити. Точніше сказати - неможливо. Те ж саме стосується і якості обслуговування. Навряд чи вам захочеться сидіти за столом з порожніми і брудними тарілками, які ніхто не прибирає, а в залі складно знайти офіціанта. Відгуки допоможуть вам зробити правильний вибір і визначитися з рестораном.

4. Їжа!

Ресторани призначені для того, щоб смачно і якісно годувати людей, але, на жаль, не всі заклади виконують цю умову. Якщо вам сподобався якийсь ресторан, прийдіть туди як звичайні відвідувачі, замовте пару блюд і спробуйте, наскільки вони смачні, красиво оформлені і чи швидко подаються. А коли вже точно визначитеся з вибором, можете попросити адміністратора зайти на кухню і подивитися, чи є на ній чистота і порядок. Ви маєте на це право, якщо вас одягнуть в спеціальний стерильний халат і з вами буде довідка про проходження медогляду.

5. Додаткові умови

Щоб не промахнутися з рестораном і вибрати його правильно, необхідно обумовити всі додаткові умови. Сюди входять: оплата «чайових». Буває так, що їх включають в загальну суму, а потім ще необхідно окремо за роботу дати кожному офіціантові. Це не правильно. Найчастіше ця сума становить 10% від загального чека. Також в додаткові послуги входить час перебування в ресторані. Найчастіше години роботи ресторану до 23.00, потім необхідно оплачувати роботу шеф-кухарів і офіціантів. Уточніть ці моменти, щоб ви відпочивали на своєму святі, а не бігали і не з'ясовували все з адміністратором.

Врахуйте ці правила, щоб не помилитися з вибором ресторану для весільного торжества і тоді ваше свято запам'ятається всім і надовго!
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин