завантаження...

Як прикрасити квартиру до весілля

Як прикрасити квартиру до весілляВесілля - радісна і важлива подія в житті не тільки майбутніх молодят, але і близьких людей. Атмосфера свята і щастя відчувається в будинку, де йде підготовка до заходу. Відповідний антураж створюють весільні прикраси, якими декорують квартиру.

Отже, почнемо:

Якщо у вас є своя нерухомість у Львові, наприклад квартира, то її перед весіллям потрібно обов'язково прикрасити.

- Прикрасьте приміщення повітряними кулями - це найбільш популярний елемент весільного декору. Підберіть моделі різних кольорів та форм, тематичні - у вигляді сердець або лебедів. Можна зробити цікаві композиції з декількох куль. Найкраще для цього купувати гелієві кулі.

- Розкидайте в кімнаті нареченої невеликі кульки золотого, білого або рожевого кольору. Їх зможете використовувати в якості останньої перешкоди для нареченого на шляху до нареченої.

- Розставте в кімнаті на підлозі невеликі білі або червоні свічки у вигляді серця, якщо розміри кімнати дозволяють. Свічками добре прикрашати дзеркало нареченої, комод, підвіконня. Батарею обложіть красивою тканиною, а на вікна поставте вази з живими квітами.

- Прив'яжіть до люстри або абажура багато білих стрічок з органзи або атласу; паперових весільних фігурок. Чим вище стеля, тим довше можуть бути стрічки.

- Прикрасьте приміщення квітами. Якщо весілля проходить влітку, у кімнаті нареченої відмінно виглядатимуть живі польові квіти: волошки, ромашки, дзвіночки, маргаритки, а також золотисті колоски. Покладіть їх в плетені кошики і поставте в декількох місцях. Такий декор створить романтичну і приємну обстановку.

- Оформіть не тільки батарею і підвіконня, але й двері. Візьміть двосторонній прозорий скотч і задрапіруйте тканину, а потім за допомогою того ж скотча прикрасьте її паперовими сердечками, штучними бутонами, кульками.

- Повісьте на вхідні двері весільне серце, яке можна купити в спеціалізованому салоні або зробити самостійно, використовуючи дріт, намистини, тканинні квіти, стрічки, пір'я, клей.

- Розставте в коридорі до самої кімнати нареченої свічки, чергуючи їх з білими або рожевими квітами з накрохмаленої тканини. Перед приїздом нареченого свічки слід запалити. Аналогічно можна прикрасити і східці, що ведуть до квартири.

- Виберіть кілька пам'ятних і вдалих фотографій нареченої з нареченим, придбайте для них оригінальні весільні рамки і розставте в кімнаті, щоб вони «дивилися» на вхідні двері.

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин