завантаження...

Як прикрасити весілля і зробити його незабутнім


Не знаєте чим прикрасити весілля повітряними кулями, тканиною або живими квітами? А може краще все об'єднати і використовувати всі види прикрас? Давайте подивимося на все це з боку. На сьогоднішній день вибір прикрас настільки великий, що можна втілити будь-яку мрію нареченої з дитинства.

Живі квіти - завжди дарують свято, а правильно підібрані квіти, відмінно впишуться в будь-який стиль весілля і підкреслять наряд, як нареченої, так і нареченого. Багато хто думає, що це дуже дороге задоволення, але все ж, можна зробити цю красу і за не великий вклад. Наприклад, потрібно врахувати час року.

Ви запитаєте для чого? Адже якщо у Вас весілля восени то прекрасна сезонна квітка хризантема, яка має найбільшу палітру, як відтінків, так і структури, відмінно прикрасить Ваше весілля. Так само можна підібрати квітка під всі сезони.

Весільні арки різноманітних форм (круглі, прямокутні, квадратні) прикрашаються по дузі конструкції квітами і драпіруються вишуканими весільними тканинами, до цього всього додаються яскраві білі або жовті світлодіоди з додатковим  відтінковим драпіруванням з живою квіткою по центру стола.

На столи гостей в такому оздобленні на зміну кулям приходять високі скляні вази або ковані стійки з живими або штучними букетами. Весільний зал прикрасити живими квітами, тканиною приблизно обійдеться в 1500 - 2500грн.

Повітряні кулі - це те, що завжди присутнє на будь-яких святах. З кульок можна виготовити всілякі композиції. Арку за нареченим і нареченою, колони при вході, а повітряні кулі, які викладені у формі двох сердець додадуть романтичної атмосфери. Використовувати кулі можна і для прикраси столів, та й просто можна пустити кулі під стелю. Ви завжди можете  купить шарики с гелием  і це стане однією з основних прикрас вашого весілля.

Є така традиція, по закінченню свята гості запускають кулі в небо, при цьому загадують бажання. Всі гості із задоволенням беруть участь в цьому процесі. А кулі можна використовувати саме ті, які були запущені під стелю в банкетному залі.

Оформлення тканиною - тканина завжди додає легкості. А як же хочеться парити в невагомості нареченій в перший танець молодих. Саме вона додасть ніжності, романтики і, звичайно ж, допоможе зануритися в кохання. Тканину можна використовувати в будь-яких стилях весілля, головне правильно підібрати колір і структуру. Так само тканина не тільки для прикрашення столу і стільців, а й з неї можна зробити оригінальні композиції.

Тепер давайте зробимо висновок. А висновок - простий. Звичайно ж, можна використовувати всі ці елементи прикрашення в одному весіллі, святі. Головне правильно скомпонувати все, підібрати колір, структуру і врахувати всі побажання молодих. І тоді свято буде дійсно оригінальний і чудовий.
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин