завантаження...

Як розсадити гостей на весіллі

Як розсадити гостей на весілліІснує кілька варіантів, як розсадити гостей. Який з цих варіантів ви виберете, залежить не тільки від кількості гостей і від розмірів приміщення, в якому буде проходить весілля, але і, звичайно ж, від вашого бажання.

1. Звичайний варіант 
2. Буквою П 
3. Буквою Т 
4. Незвичайний варіант 
5. Американський варіант 
6. Англійський варіант 
7. Італійський варіант

Звичайний варіант
Звичайний варіант розрахований на весілля з невеликою кількістю запрошених. Столи розставляються дуже просто. Ставиться один великий довгий стіл і народ розсідається один напроти одного. Ось і все.

гості

"Буквою П"
Така розстановка столів прийнята тільки в країнах СНД і напевно це найвдаліший варіант розсадження гостей. На чолі столу, звичайно, молодята, причому наречена сідає праворуч від нареченого. Поруч з ними розташовуються батьки, свідок і свідок. Далі йде розсадження гостей. Ближче всіх до винуватців торжества з обох сторін садять найближчих родичів старшого віку. Якщо у вас є почесний гість, то його саджають відразу після господарів і молодят. Почесним місцем вважають перше місце праворуч від господині. Далі місця займають молодші в родині і всі, що залишились. Гості розсідаються обличчям один до одного. Це дозволяє їм бачити не тільки інших запрошених, але і нареченого і наречену.

гості

"Буквою Т"
Такий варіант розстановки столів добре підходить для невеликих залів, квартири або малолюдного весілля. Висаджування молодят і гостей така ж як у варіанті "Буквою П".

гості

Незвичайний варіант
Цей варіант, на мою думку, найбільш вдалий для проведення весілля в кафе, ресторані або їдальні з великою кількістю гостей. При такій розстановці столів всі будуть бачити і інших гостей, і в той же час будуть знаходитися поблизу від молодих, що дозволить їм взяти активну участь у найромантичнішої грі під назвою "Весілля".

гості

Американський варіант
Назва говорить сама за себе. Так розставляти столи прийнято в Америці. Як правило, такий варіант використовують при фуршеті. Довгі столи з закусками ставлять паралельно один одному, гості вільно ходять між ними з тарілками в руках. Для нареченого і нареченої накривають окремий стіл.

гості

Англійський варіант
Так само як і в американському варіанті передбачається, що молодята будуть сидіти окремо. Різниця лише в тому, то гостей згруповують навколо винуватців торжества за маленькими столами по 8 чоловік. Англійці вважають, що 8 чоловік достатньо для підтримки бесіди.

гості

Італійський варіант
У цьому варіанті для молодят споруджують підйом, на який ставлять стіл і два розкішні крісла. Навколо нього півколом встановлюють овальні столики на 4 особи.

гості

Але який би варіант ви не вибрали, обов'язково подбайте, щоб гості відчували себе затишно і не заплуталися в пошуку свого місця. Добре б позначити місця спеціальної іменний карткою.

гостіМолодята

ГостіЧоловік

жінкаЖінка

Цікава замітка: растение лимонник китайський - це потужна багаторічна дерев'яниста листопадна ліана, яка досягає висоти до 15 м. Діаметр стовбура лимонника до 2 см, а біля основи - до 5 см. Корінь лимонника подовжений, із зморшкуватою корою темно-коричневого кольору, вкритою численними світлими опуклими чечевичками.

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин