завантаження...

Як весело провести застілля

весілляВийшовши із рагсу, молоді направляються додому або туди, де відбудеться застілля. Ікона, хліб і сіль, весільний коровай - ось предмети, з якими батьки зустрічають молодих, благословляючи їх на вже оформлене подружжя. Коли молоді входять у будинок, не тільки батьки, а й гості обсипають їх рисом, хмелем, зерном, монетами. Це сьогоднішня форма стародавнього звичаю, що має в основі побажання молодим матеріального благополуччя. Можна ще й створити і алею з квітів, коли гості, як у дитячій грі "Струмочок", шикуються в дві шеренги, тримаючи в руках квіти. Квіти створюють заслону нареченому і нареченій, піднімаючись і даючи їм дорогу у міру їх наближення. 
 Незалежно від того, в будинок або в ресторан входять молоді, але молодий чоловік зобов'язаний перенести дружину через поріг на руках. Поганою прикметою вважається, якщо через поріг вона переступить сама.

Гості не повинні відразу спрямовуватися до весільного столу. Перш з них збирають дрібний викуп у вигляді монет і дрібних купюр за місце за столом, за вилки-ложки. Дружба оголошуює про те, що збирає гроші на первістка-хлопчика, дружка - на дівчинку. Зібрані гроші тут же розкидаються по підлозі, і молодята їх змітають - ця прикмета теж направлена на побажання молодим заможності і благополуччя. 
І за домашнім столом, і за ресторанним краще відразу якось позначити місця для всіх, щоб не вийшло плутанини в самий урочистий момент. Між іншим, за старовинним звичаєм батьки нареченого повинні сидіти з боку нареченої відразу за дружкою, а батьки нареченої - з боку нареченого, відразу за дружбою.

Молодих зустрічають батьки, накидають на них рушник, зав'язують і ведуть за стіл зі словами: "Тримайтеся міцніше, та йдіть по життю сімейному дружно, щасливо, на радість батькам і друзям!" За молодим подружжям за весільний стіл запрошуються свідки. На почесне місце запрошуються батьки. Запрошуються всі гості за весільний стіл. 

Замітка: Хочете здивувати свою другу половинку? Саме для вас - прикольный подарок на день рождения. Широкий вибір та оригінальність.
 

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин