завантаження...

Як вибрати хорошого викладача для першого танцю

Перший танець молодятЯкщо мама в дитинстві водила Вас на танці, можна згадати деякі моменти і почати мучити нареченого, якщо ні - доведеться шукати викладача з танців. Як це зробити правильно?

Ну по-перше, варто зателефонувати друзям і подругам, у яких Ви цю справу бачили "вживу" та дізнатися як отримати таке ж. Якщо таких друзів немає, доведеться відправитися в світ послуг.
Для початку Ви повинні прикинути скільки часу і грошей Ви готові на це витратити, а також рівень своєї власної підготовки. Але навіть, якщо до весілля залишився всього тиждень, а бажання є, спробувати все ж варто.

Отже, школа танців. Це відмінний зал з танцювальним паркетом, великими дзеркалами і "бальним" викладачем. Заняття як у групі, так і індивідуально. Вирушаючи займатися в групу, не сподівайтеся на швидкий результат, тому що в кожній групі є хоч одне гальмо, який все розуміє за 3-5 раз. Одне заняття Вам обійдеться не дорого, але в цілому, за танець Ви заплатите о-го-го. Крім того, доведеться шукати місце близько до будинку і ті години коли Вам зручно. Плюс пробки по місту і запізнення: Вас чекати не будуть. До того ж танцкласу вигідно вчити довго.

Візьмемо індивідуальні заняття. Ефективність набагато вища, але обходяться теж не дешево. Причому врахуйте, що заплатити треба і "залу" і тренеру. Так само, заздалегідь поцікавтесь, за скільки раз Вас беруться навчити. 
Це добре якщо Вам говорять, що місяць, а то й два, але Вам же не на конкурс, правда?! Вам для душі. І потім, тренуватися Ви цілком можете вдома або на природі в найближчому парку ввечері. Дуже романтично, до речі: і за зал платити не доведеться:

Наступний етап, це пошук приватника, який готовий запросити до себе додому або приїхати до Вас. Або, може бути, зняти зал. Це зручно тим, що можна вибрати будь-який час, обійдеться не дуже дорого, та й зал при необхідності такі люди вміють шукати. Наприклад, нормальний танцзал в звичайному фітнес клубі обійдеться в 200 грн., А якщо тренера в цьому залі знають, то й ще дешевше. Обов'язково запитаєте стаж роботи, скільки народу вже навчив, і чому він Вас навчити здатний. І пам'ятайте, хороший танцюрист, часто дуже поганий тренер, а хороший тренер, досить середній танцюрист.
Заздалегідь обговоріть оплату, музику (ви вже її знаєте, або попросіть тренера запропонувати Вам). Також в танець повинні входити: запрошення нареченої на танець, закінчення танцю.

І ще трохи: вальс, найпопулярніший весільний танець, можна вивчити за 1-2 заняття, "латинські танці" у всіх видах вимагають не менше 5-6 занять, вільний сучасний танець (особливо за сценарієм) вимагатиме 2-3 заняття з урахуванням того, що Ви готові репетирувати самі.

 Ваша танцювальна музика не повинна перевищувати 3-х хвилин, а то всім буде нудно, а Вам важко.

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин