завантаження...

Як вибрати ідеальну весільну агенцію?

alt
Відомо, що сьогодні на ринку святкових послуг працює безліч весільних агентств. У перші хвилини пошуку потрібного варіанту очі розбігаються від кількості всіляких пропозицій, з'являється почуття розгубленості. Варто відзначити, що більшість з «весільних агентств» готові займатися не тільки весіллям, а й ювілеєм. А хтось, організувавши самостійно своє весілля, раптом розуміє, що «тепер я буду робити їх всім!» Погодьтеся, якість роботи таких організацій не вселяє впевненість і почуття довіри.
 
А так хочеться, щоб весілля вдалося! Як же все-таки зробити правильний вибір?

 Пропоную Вашій увазі свою інструкцію з вибору ідеального для Вас весільного агентства:

 1. Перед тим, як звернутися у весільне агенство, потрібно вивчити їх сайт, почитати форум  mosnews.net. Якщо він відсутній, слід зробити висновок про те, що це «агентство-хобі» на один день.

Уважно ознайомтеся з ціновими пропозиціями. Якщо агентство запевняє Вас, що працює з будь-якими бюджетами - біжіть!

Професійне агентство завжди працює в певному ціновому діапазоні, спеціалізуючись на послугах одного рівня якості, орієнтоване на свою цільову аудиторію. Адже охопити весь ринок просто неможливо. Вам  давно ж знайома приказка: «За двома зайцями поженешся ...» - не можна все і відразу зробити однаково добре.

Робота агентства з будь-якими бюджетами говорить нам, що їхня мета просто отримання ваших грошей без гарантії будь-якого якості. Наприклад, агентство, що пропонує ведучого  за робочий день, має насторожити, якщо ми говоримо про якісне надання послуг. Звернувшись в подібне агентство, Ви свідомо ризикуєте не отримати бажаного результату - а в питаннях свого весілля ризикувати не можна!

 2. Вирішіть, для чого Вам потрібно весільне агентство. Чи готові Ви довіритися цим людям або йдете в агентство, щоб постійно сперечатися і не прислухатися до рекомендацій професіоналів?

Якщо остання фраза про Вас, не варто розраховувати на хороший результат. Спочатку все-таки варто вирішити питання довіри. Люди, які будуть з Вами працювати, мають більший досвід роботи в даній сфері і також (якщо не більше) зацікавлені в гідному результаті. У разі неготовності співпрацювати з агентством краще відмовитися від роботи з ним зовсім - це зайві суперечки, нерви і як підсумок - не той результат, якого Ви очікували (в даному випадку звинувачувати доведеться лише себе).

 3. Якщо Ви все-таки вирішили внести свою ініціативу в процес і залучили власних декораторів, ведучого, знайомого фото- і відео- оператора, які відмінно попрацювали на весіллі вашої подруги 2 роки тому і.т.д., не варто дивуватися, що весілля вийшла не таким, як Вам обіцяли у весільному агентстві.

Весілля - це гігантська система з безлічі ланок. Це як кулінарний шедевр з безліччю інгредієнтів. Якщо ми будемо додавати в блюдо замість цукру сіль, то воно теж якимось дивний чином виявиться солоним! Хоча за рецептом нам обіцяли солодкий десерт.

 4. Якщо агентство постійно акцентує увагу на тому, що у них все супер дешево, знову ж таки варто замислитися. «Скупий платить двічі».

Дешево і класно у весільній організації не буває, а ось «товарчік з браком» отримати не складно. Послуги професіоналів за визначенням не можуть коштувати дуже дешево, на те вони і професіонали своєї справи. Не варто на цьому економити, адже професійна команда - невід'ємна частина ідеального весілля.

5. Зустрічі в парках і в сусідніх кафе, звичайно, є дуже пізнавальними, але Ви готові передати гроші комусь і кудись? Насторожує, Вам так не здається?

Під час підготовки до весілля Ви будете не раз зустрічатися з організаторами в офісі агентства. Тому він обов'язково повинен бути для Вас комфортним. Про ввічливий персонал і чашечку чаю я взагалі мовчу.

6. Зверніть увагу на персонал. Якщо з Вами нечемні, присутня нотка злоби чи Вам не приділяють належної уваги, то про яке весільне торжество може йти мова? Кожна зустріч в агентстві повинна бути радісною для Вас. Ви ж весілля плануєте!

Звичайно, що не обо'язково все це повинно супроводжуватися піснями і танцями :) Але вже точно не поганим настроєм і дратівливістю! Сервіс тут повинен бути відмінним, як і Ваше весілля!

7. Якщо агентство починає говорити невтішні відгуки про своїх колег (називаючи конкретні агентства) це не є показник професіоналізму.

Можливо, варто заглянути в гості до тих, про кого кажуть не особливо приємні речі? Можливо, їх просто побоюються. А якщо побоюються, значить вони чогось варті. Іноді, звичайно, бувають і винятки. Але висновок Ви повинні зробити самостійно.

 8. Якщо у весільному агентстві з Вами у всьому погоджуються, і кожна ваша пропозиція сприймається на ура, то не сподівайтеся, що Ви потрапили до надійних професіоналів.

Так, Вас, дійсно, дуже хочуть отримати в клієнти. Але погодьтеся, нерозумно звернутися в салон краси з посіченими кінчиками і пожартувати про необхідність постригтися на лисо. А перукар, кивнувши головою, через секунду береться за машинку і починає збривати пасмо за пасмом.  В даному випадку правило «Клієнт завжди правий» не працює.

Безумовно, Ваші побажання будуть враховуватися по максимуму! Але справжній професіонал не буде говорити Вам те, що хочеться почути. Він буде говорити те, що дійсно буде здорово і якісно! Часом пара навіть не здогадується, які можливості можуть відкритися перед ними.

 9. Підводячи підсумок, хочеться скачати, що якщо Ви порадилися з нареченим або батьками, і прийняли рішення звернутися за допомогою в агентство - вибирайте тих, які не викликають у Вас додаткових питань про рівень роботи.
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин