завантаження...

Як вибрати кафе для весілля

Всі наречені знають, що їжа - це прямий шлях до серця гостей, і саме те, що змушує їх бути більш доброзичливими і гостинними. Один із способів приємно здивувати ваших гостей смачною їжею і гарним оформленням страв, це орендувати той ресторан, який ви давно знаєте і любите. Але не завжди є така можливість, тому доводиться шукати нових варіантів, щоб весілля було відсвятковано саме так, як ви того бажаєте.
Не дивно, що те, чим пишається безліч ресторанів це їжа. Ви хочете подавати таку їжу, яка вважається оригінальною і незвичайною для середньостатистичних весіль? У Вас є достаток можливостей! Пара любителів суші, наприклад, була б тільки рада зіграти своє весілля в суші-барі, тільки, в такому випадку, розумно було б розбавити їду з сирої риби чимось іншим з азіатської кухні.

При виборі кафе для весілля, потрібно переконатися, що їжа та обслуговування в заклад Вашого вибору чудове. Це непогано як для Вас, так і для кафе, адже це відмінний шанс покрасуватися достатком їжі перед натовпом потенційних клієнтів. Існує тільки один недолік, пов'язаний з ресторанами - на відміну від домашніх весіль, на весілля в ресторані не можна принести їжу, приготовлену іншими людьми. Наприклад, якщо при ресторані є кондитерська, вони навряд чи дозволять Вам принести власний торт.

Вартість ресторанів чи кафе на весілля багато в чому залежить від того, скільки місця Ви будете використовувати, а також, яка буде вартість  охорони банкетів. Якщо Ви плануєте орендувати весь ресторан, Вам доведеться виплатити чималу суму власнику, щоб компенсувати те, що він міг заробити, не будь би там Вашого весілля. Ціна може бути дійсно захмарною на вихідних! Тим не менш, цілком реально провести весілля на обмежений бюджет. Досить тільки зняти один зал у кафе, в якому їх багато.

Вибираючи кафе для весілля, потрібно так само звертати увагу на декор обраного Вами закладу. На відміну від залів РАГСу, які можна прикрасити практично як завгодно, найчастіше, зали кафе і ресторанів вже мають свій власний декор. Тому вибирайте тільки ті кафе чи ресторани, які влаштовують Вас своїм зовнішнім виглядом, тому що Ви швидше за все нічого не зможете змінити. Тим не менше, кожна наречена хоче підлаштувати все під себе, тому уточніть, чи Вам дозволять хоча б внести квіти і трохи інших елементів декору, щоб зробити оформлення весілля в ресторані більш святковим!
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин