завантаження...

Як вибрати картину в подарунок на весілля, річницю


Весілля це безперечно один з найяскравіших моментів у житті. Якщо раніше багато молодят потребували самих пересічних речах, будь то посуд або побутова техніка, то зараз справи з вибором подарунка йдуть складніше. Звичайні розпитування на тему: «Що подарувати на весілля?», закінчуються звичайною відповіддю: «гроші». Але чи справді це кращий подарунок? Як показує практика, гроші, подаровані на весілля, випаровуються в перші місяці спільного життя, і вже через півроку самі молодята не пам'ятають, хто і скільки їм подарував. А так хочеться, щоб подарунок залишився на довгі роки!

Отже, Ви вирішили, що конверт з грошима не зрівняється з романтичним подарунком обраним з душею і хочете зробити оригінальний подарунок на весілля - картину маслом. На чому зупинити свій вибір? Замовити портрет з молодятами або картину сучасного художника? Школа рисования  вам в цьому допоможе.

Безсумнівно, приємним подарунком буде портрет, написаний по фотографії. Такий подарунок можна піднести як в день весілля, так і на річницю. Він нагадуватиме про приємні спільно прожиті моменти у житті і займе почесне місце в будинку.

Вибираючи фотографію для такого портрета, задумайтеся про кілька речей: по-перше, переконайтеся, що обом молодятам подобається, як вони вийшли на фото. По-друге, бажано, щоб фото відображало якийсь приємний момент у житті. В третє, добре, якщо фото буде хорошої якісті, на якому чітко видно обличчя.

До речі, можна не просто скопіювати фото, а й замовити портрет в стилі одного з художників або зробити портрет в стилі pop-art. У подарунок на річницю весілля можна вибрати одну з фотографій з самого торжества. Такий портрет буде нагадувати про самий романтичний день в житті двох.

Заздалегідь підготуйте тост, з яким Ви будете підносити портрет. Це додасть зворушливості моменту.

Як вибрати картину в подарунок на весілля

Однак в якості подарунка на весілля можна вибрати не тільки портрет молодят. Це також може бути репродукція картини сучасного (наприклад, Бенксі, Фаб Ціароло, Айріс Скотт або Лін Чінг Че) або знаменитого художника (таких як Клод Моне, Вінсент Ван Гог, Ісаак Левітан або Густав Клімт). Неймовірно романтичним подарунком на весілля, стане картина з сердечками художника Коплі. Заздалегідь вивчіть інтер'єр квартири, в якому буде жити молода сім'я, і визначте розмір і колірну гамму картини. Також можна з'ясувати, які стилі більше подобаються молодим: пейзажі, портрети, картини з тваринами, натюрморти або абстракції.

Якщо розміри приміщення дозволяють, можна купити  модульну картину. Такі картини розділені на кілька частин і виглядають дуже стильно і сучасно. Напевно і самі молоді, і їхні друзі оцінять такий подарунок.

Можливо, ви точно знаєте, що майбутні чоловік і дружина в захваті від певного художника, але не знайшли його картин? Це не проблема. Завжди можна  виготовити копії маслом будь-якого художника, картини, постера або стріт-арту.
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин