завантаження...

Як вибрати команду для роботи на своєму весіллі

Перший шлях - це звернутися до професійного весільного організатора. В цьому випадку ви отримаєте гарантію ідеального результату і плюс до всього протягом всієї підготовки до весілля вірного однодумця і особистого консультанта. 
В день весілля ви будете почувати себе спокійно і впевнено, так як саме ця людина разом з помічниками проконтролює, щоб всі замовлені послуги були виконані якісно і в повному обсязі, а також не забудьте про  сертификацию сервиса. І весілля виглядала саме так, як ви мріяли її бачити. Вам залишиться тільки насолоджуватися цим днем!
Другий шлях складніший - це займатися організацією свого весілля самостійно. Я хочу дати вам кілька корисних порад, для того щоб хоч якось полегшити цей шлях.

Отже, з чого ж почати підготовку до весілля і як вибрати правильних підрядників для роботи на вашому весіллі:
1. Вибір майданчика. Йдеться про ресторан або відкритому майданчику (наметі). Своїм нареченим я рекомендую вибирати світлі зали, так як декор та флористика в такому залі виглядає красивіше. Бажано, щоб зал був правильної форми, без колон, щоб гості добре бачили вас і один одного. Якщо ви плануєте виїзну церемонію, передбачте можливість уникнути негоди. Зустрітися з адміністратором ресторану і уточніть, чи буде він працювати в день вашого весілля. Так само уточніть середній чек на людину, питання зі спиртним і послуги ресторану, які оплачуються додатково (оренда залу,% за обслуговування, наявність чохлів і скатертин в залі).
2. Ведучий. Після того, як ви виберете декілька кандидатур, обов'язково організуйте зустріч з ними. Важливо, щоб ведучий вмів слухати вас, був тактовним і зібраним. Адже злі і безглузді жарти на вашому весіллі вам ні до чого? Людина повинна вам подобатися, його думки, ідеї. Вже на першій зустрічі у нього з'являться якісь ідеї з приводу сценарію вашого весілля. Він вислухає ваші побажання і запропонує варіанти як їх можна втілити в життя. Уже після першої зустрічі ви зможете зрозуміти, чи той це людина чи ні.
3. Фото і відео. Тут потрібно бути дуже уважними, так як людей, що пропонують такого роду послуги дуже багато, а ось професіоналів серед них набагато менше. Ніколи не орієнтуйтеся на 2-3 фотографії з весілля. Важливо подивитися кілька весіль цілком. Якщо ви побачите, що вам подобаються всі фотографії, зроблені фотографом, значить з цією людиною ви зустрічаєтеся і вже на зустрічі вирішуєте чи комфортно вам з ним чи ні. Так як крім його професіоналізму вам психологічно повинно бути з ним легко, інакше вам буде складно розслабитися на фотосесії і отримати дійсно гарні фото.
Що стосується відеозйомки, то тут вам важливо зрозуміти, що ви отримаєте в результаті, як буде проходити знімальний день і коли ви отримаєте результат (тобто своє оброблене відео).
4. Декор, флористика та весільна поліграфія. Поясню, чому я об'єднала ці великі розділи в один, тому що в Красноярську в основному цим займається одна компанія. Спочатку заповнюється анкета і уточнюється, що вам буде необхідно (декор виїзної церемонії, декор майданчики, банкетні картки, схема розсадження, сімейне вогнище, гостьова книга, композиції на стіл, підлогові композиції і т.д.).
Після цього розробляється дизайн запрошень, а потім дизайн всього декору. Після розрахунку кошторису та внесення передоплати компанія починає працювати над створенням вашого індивідуального декору.
5. Весільний танець. Звичайно, коли ви робите перший весільний танець постановочним і займаєтеся його створенням з нуля, це дуже здорово. Але для кого-то це не найважливіший пункт в підготовці до весілля. Тому, якщо для вас все-таки це важливо поставтеся серйозно до вибору хореографа. Зазвичай професійний хореограф обов'язково уточнить, яке у вас буде плаття, де буде проходити захід і який рівень вашої професійної підготовки.
6. Весільний автомобіль. Не рекомендую своїм нареченим брати автомобіль у друзів або знайомих, так як якщо раптом ваші плани не зійдуться в день вашого весілля, то знайти автомобіль за 1 день досить складно. Краще за все звернеться в транспортну компанію, так як в разі якщо щось станеться з автомобілем, то транспортна компанія зможе оперативно поміняти авто на інше. Якщо ви плануєте взяти в оренду лімузин, уточніть мінімальну кількість годин оренди, чи можна прикрашати автомобіль і чим він всередині оснащений.
7. Стиліст і візажист. Вибираючи стиліста і візажиста, а в нашому випадку, це так само одну особу, зверніть увагу на досвід роботи майстра на фотосесіях, косметику, якою він користується і професійний досвід. В ідеалі я б рекомендувала зробити пробну зачіску і макіяж.
8. Шоу програма. Цей пункт не обов'язково повинен бути присутнім на вашому весіллі, але якщо він є це теж добре. У шоу програмі можуть брати участь музичні групи, скрипаль, саксофоніст, різні колективи. Благо зараз вибір не обмежений і пропозицій на нашому ринку маса. Обов'язково узгодьте питання по шоу програмою з ведучим. Він допоможе грамотно вибудувати їх в програму вечора.
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин