завантаження...

Як вибрати квіти до весілля

квіти до весілляКожне весільне торжество в тих чи інших масштабах супроводжують квіти. Якщо є справжнє бажання зробити весілля особливим, то з питання вибору квітів до церемонії слід звертатися за допомогою до професійних флористів у квіткових салонах. Найважливіший елемент в оформленні весілля - це, звичайно ж, букет нареченої. Йому підкоряються всі інші прикраси торжества.

Ще зовсім недавно для складання букета нареченої використовувалися тільки квіти. Але зараз подібний підхід застарів. Все частіше користуються попитом букети з професійною флористичною роботою - вплетеними квітами, ягодами, листочками, сіточками і т.д.

Потрібно точно знати, якими будуть плаття, біжутерія і макіяж у нареченої. Можна замовити букет на основі власних побажань, або вибрати вподобані готові композиції з каталогу.

При складанні букета флорист враховує зріст, колір волосся, вік і навіть темперамент людини.

Ціни на букети зовсім різні - залежать від широти вашої уяви і, як наслідок, обсягу роботи флориста. Можна підібрати букет за 200 грн, за 1000 грн, а можна і зовсім витратити на нього пару десятків тисяч. Букет може складатися з однієї квітки з додаванням зелені, ягідок і інших флористичних вишукувань, а може являти собою шикарний набір численних квіток і рослин різного гатунку і колірного поєднання.

Букет нареченої може бути виконаний і як справжній витвір мистецтва - у вигляді великого серця, віяла, квіткової шалі, картини і т.п. Всі квіти і декоративну зелень квіткові салони найчастіше купують у Голландії, тому бажано замовлення оформляти наперед - за 7-10 днів. 

Ще квіти на додаток до букету можуть бути компонентом фати або капелюшка нареченої.

Багато квітів - це, звичайно, добре. Але важливо пам'ятати, що букет нареченої повинен бути легким, адже жінці доведеться тримати його протягом декількох годин.

Традиційно весільний букет має білий колір - колір чистоти і молодості. Якщо білий букет повинен гармоніювати з білою сукнею, варто переконатися, що вони одного відтінку.
Щоб уникнути конфузу з відтінками рекомендується вибирати квіти пастельного тону. Бежевий, рожевий, молочно-білий кольори підійдуть молоденькій нареченій. Більш сміливі дівчата віддають перевагу яскравим квітам. Помаранчеві і яскраво-червоні квіти особливо гарні для брюнеток.

Не рекомендується використовувати у весільному букеті квіти з сильним запахом. Це може стати раптовою причиною головного болю або викликати алергічні реакції. Якщо наперед відомо, що у нареченої алергія на квітковий пилок, то не варто думати, що єдиний вихід - це штучні квіти. У таких випадках флористи використовують антуріум, який не має пилку, декоративну зелень, фізаліс, капусту, виноград, ягоди та інші «безневинні» елементи.

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин