завантаження...

Як вибрати мікроавтобус на весілля?


alt
Щотижня в Україні одружуються безліч закоханих пар і перед кожною з них встають одні й ті ж питання, пов'язані з організацією весільного торжества. І всі вони хочуть, щоб цей святковий захід був найкращим, чудовим, найбільше запам'ятався в їх спільному житті. Описати всі перипетії пов'язані з підготовкою до весільного торжества в даній статті не вийде. Ми зупинимося на одному з найбільш ключових, але не найважливішому, на думку молодих, пунктів - оренда мікроавтобусів для перевезення гостей і родичів нареченого і нареченої.

Порада перша: замовляти мікроавтобус на весілля необхідно за 1-2 місяці до дати торжества.

Перше, на що необхідно звернути увагу - це дата весільного заходу. Найпоширенішим часом для весіль є літньо-осінній період з червня по жовтень місяць. . Але і для цього періоду і для всіх інших дат застосовується одне і теж правило - замовляти мікроавтобус для перевезення гостей на весілля необхідно не менш ніж за 1-2 місяці до дати проведення самого весілля. Найкраще починати пошуки мікроавтобуса вже з дати подання заяви в РАГС.  Зверніть увагу на сайт  http://glc.in.ua/   -  багато корисної інформації щодо перевезень.

Причина настільки завчасного замовлення мікроавтобуса, полягає в тому, що найпопулярніший час проведення весілля припадає на вихідний день, зазвичай суботу, а бажаючих замовити мікроавтобус дуже велика кількість і є ймовірність, що на обрану Вами дату мікроавтобуси вже все орендовані.

Порада друга: Чому ціна оренди мікроавтобуса на весілля завищена стосовно погодинної оренди?

Якщо запитати наречену, який мікроавтобус вона хоче на своє весілля, вона, звичайно ж, відповість: гарний, білий, ошатний. Якщо це ж питання задати нареченому чи батькам (організаторам весілля) відповідь буде: місткий, недорогий і чистий. Якщо порівняти ціну оренди мікроавтобуса в звичайний день (погодинна оренда) з орендою мікроавтобуса на весілля, то ціна буде завищена майже в два рази. Чому така різниця в ціноутворенні?

Відповідь досить проста: не всі транспортний компанії готові ризикнути, віддаючи в оренду чистий, справний мікроавтобус, а в результаті отримати забруднений шампанським салон, розбиті вікна і зламані сидіння. Так як практично всі замовники не відшкодовують завдануий транспортний збиток, компанії закладають у ціну можливі витрати, пов'язані з усуненням поломок, хімчистку і інші витрати необхідні для повернення мікроавтобусу первинний стан.

Порада третя: Укладайте договір на транспортне обслуговування.

Щоб уникнути всіх можливих непередбачених проблем, пов'язаних з транспортним обслуговуванням Вашого весілля, укладайте договір.

Обов'язково звертайте увагу на такі пункти в договорі:

- Наявність в договорі марки машини, моделі і найголовніше держ. номера замовленого Вами транспортного засобу. Це позбавить Вас від недобросовісних компаній, які після укладення договору на транспортне обслуговування, надають зовсім інший мікроавтобус, відмінний від того, який Ви дивилися при замовленні.

- Кількість посадочних місць. Пам'ятайте, що водій, не має права перевозити більшу кількість людей, ніж місць у салоні мікроавтобуса.

- Розпивання спиртних напоїв. Зазвичай водії чітко стежать і не допускають, розпивання спиртних напоїв в салоні автомобіля. Якщо ж водій виявить подібне, то має право перервати виконання замовлення або ж вимагати сплати штрафу, у розмірі, встановленому в договорі.

- Заміна транспорту. Якщо автомобіль зламався або потрапив в ДТП, транспортна компанія повинна замінити мікроавтобус і подати аналогічну модель мікроавтобуса для виконання зобов'язань або повернути вартість замовлення. Деякі компанії не вказують це в договорах або свідомо залишають за собою право, замінити мікроавтобус на клас нижче заявленого.

- Наявність прикрас. Швидше за все це платна послуга і надається вона окремо, тому уточнюйте це у диспетчерів або у менеджерів при укладенні договору.

Порада четверта: Візьміть з собою гроші (100% вартість прокату мікроавтобуса)

Компанії виконавці, щоб убезпечити себе і отримати обов'язково оплату своїх послуг беруть від 50% до 100% передоплати. І не укладають договори без внесення зазначеної суми. Щоб не їздити кілька разів в офіс і заощадити свій час, витративши його на більш важливі справи (а вони у Вас точно є) візьміть з собою гроші, краще якщо це буде вся сума, попередньо уточнивши її у диспетчера компанії виконавця.

Сподіваємося, що всі вищевказані поради допоможуть Вам при виборі транспортної компанії, яка обслужить Ваше весілля по першому розряду. Щастя, кохання та взаєморозуміння. Гірко!
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин