завантаження...

Як вибрати подружок нареченої і вбрання для них

Як вибрати подружок нареченої і вбрання для нихСтатус «подружка нареченої» прийшло до нас із Заходу. Подружка нареченої - це почесний обов'язок, і якщо тобі довірили цю роль, то до нового положення слід підготуватися особливо ретельно. Саме тому ми вирішили більш детально розібратися в даному питанні.

Зазвичай в ролі подружки нареченої виступає родичка або близька подруга. Якщо ж хороших подруг або родичів багато, то й претенденток виявляється більше. Як вчинити так, щоб нікого не образити? Не потрібно нічого вигадувати, потрібно провести весільну церемонію за західним зразком: і конфлікту уникнете, і помічників буде більше. У такому разі групі подружок нареченої необхідно підібрати вбрання, щоб вони гармоніювали з весільним платтям нареченої і доповнювали його. Пам'ятаєте, як прийшли подружки нареченої у фільмі «Секс у великому місті»? Вони одягли плаття однакового фасону, але з різними колірними рішеннями, і виглядали єдиною командою, яка підтримує наречену в цей відповідальний день. 

Сукня подружки не повинна бути дуже помітною. У неї повинна поєднуватися простота, скромність і жіночність. Оскільки плаття подружки є продовженням наряду нареченої, то потрібно зупинитися на однотонній сукні з тканини. Не рекомендується надягати білу сукню, так як на неї в цей день має право тільки наречена, а чорне плаття в літній день виглядає не дуже цікаво. Наряд подружки будуть доповнювати взуття, зачіска і аксесуари. 

Відмінним варіантом сукні для подружки нареченої послужить коктейльне плаття. Воно універсальне - і на весіллі ти будеш чудово виглядати, і після весілля його можна надягати на будь-яке торжество. Коктейльні сукні в основному шиються з шовку, шифону або сатину і створюють елегантний образ. 

Не менш стильно виглядають вбрання у грецькому стилі або плаття-колони. І якщо ви хочете влаштувати справжнє весілля, то вимоги до таких суконь - це відсутність рукавів. Для теплої пори року рекомендуються рожеві, лавандові і жовті відтінки, а для зими - шоколадні тони.

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин