завантаження...

Як вибрати професійну фотостудію


Кожен хоче, щоб їх фотографії вийшли яскравими, насиченими і бездоганними. Для цього необхідно вибрати фотографа і професійну фотостудію. Фотограф допоможе підібрати потрібну позу, кращий стиль та інші дрібниці, які допоможуть показати сильні сторони і приховати недоліки. Але щоб фотографії вийшли по-справжньому такими, які запам'ятовуються і зворушливими, необхідно їх виконати у професійній фотостудії. Тут ви однозначно отримаєте прекрасні знімки, зможете побачити себе в зовсім іншому незвичайному образі. Але як зробити правильний вибір?

Як вибрати професійну фотостудію

Практичні рекомендації


1. Площа території студії. Студійні приміщення повинні бути не менше 30 - 35 метрів. В іншому випадку бездоганна фотосесія буде утруднена. Наприклад, щоб зробити знімок на повний зріст необхідно знімати на відстані 6 - 7 метрів. Якщо ви також захочете знімати стрибаючих людей в різних позиціях, то необхідно звернути увагу на висоту стель, бажано, щоб вони були не нижче 3,5 м.

2. Сучасне обладнання. На це слід звернути особливу увагу. Студійне світло буде відігравати провідну роль у фотосесії. Добре якщо компанія з надання фотопослуг має кілька джерел світла та освітлювальні прилади потужністю до 500 джоулів, а також софт-бокси, парасолі та інші аксесуари.

3. Студійний фон. Він може бути виконаний як на основі тканинних матеріалів, так і з паперу. Паперові фони зазвичай дешеві й однотипні. Тканинні більш дорогі і найчастіше мають неоднорідне забарвлення.

Запам'ятайте, хороша фотостудія повинна мати фон з чотирьох колірних гам. У першу чергу, це чорний, білий, рожевий і блакитний.

4. Інтер'єр фотостудії. Добре якщо студія має в наявності різні красиві іграшки, урочисті наряди, стільці та інші приналежності, за допомогою яких можна створити неповторний образ найвищої якості.

5. Особисті зручності. Кожна поважаюча себе  детская фотостудия  належна мати гардероб, де можна переодягтися, вбиральню, а також зручні стільці, крісла для перерв і відпочинку. Непогано якщо фотостудія має також душову. Це найчастіше необхідно коли фотосесія протікає в складному гримі. Також добре якщо поблизу фотостудії знаходиться невелика парковка, а в будівлі є ліфти.

Підібрати фотостудію, яка відповідає перерахованим вище вимогам не так-то просто. Проте пошук підходящої компанії, фірми за участю досвідченого фотографа дозволить виконати високопрофесійну фотосесію....
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин