завантаження...

Як вибрати ресторан або кафе для весілля


Весілля - одна з найважливіших подій в нашому житті. Кохання, радість і щастя двох сердець. А що таке весілля без банкету? Тільки уявіть всю метушню, підготовку, вибір сукні, обслуговуючого персоналу, купи інших дрібниць і при всій цій метушні потрібно приділити належну увагу вибору банкетного залу. Це питання не з легких і крім гарного інтер'єру, смачної їжі, репутації, є ще багато важливих чинників, які обов'язково потрібно враховувати. Ми склали кілька самих практичних порад, щоб вибір кафе чи ресторану, для урочистого дня, був легким і приємним.

Починаємо пошук.

Шукати, дивитися, вибирати стакан ресторан  варто заздалегідь (за 2-3 місяці до торжества), особливо якщо весілля відбудеться в розпал сезону. Складно буде знайти пристойний заклад, якщо до урочистого дня залишилися лічені дні. У багатьох ресторанів банкети розписані на багато місяців вперед. Можна поєднати приємне з корисним і провести романтичні побачення в обраних кафе або ресторанах. Наступним етапом буде огляд фасаду будівлі і прилеглої території. Говорити про чистий, красивий фасад довго не будемо, а от додатковим плюсом буде наявність парковки, яка дозволить без проблем розмістити автомобілі гостей, газон або паркова зона стане в нагоді піротехнікам. Якщо і з цим все гаразд, зайдемо всередину.

Ресторан зсередини.

Зверніть увагу на інтер'єр, стилістику, оформлення закладу. Освітлення теж грає важливу роль. При недостатньому освітленні фотографії вийдуть, м'яко кажучи, посередні. Кількість місць в банкетному залі повинно бути з запасом і не загороджувати площі для танців, конкурсів та інших розваг тамади. Окремих кілька квадратних метрів має бути в обслуговуючого персоналу та їх апаратури. Але не варто вибирати великий і просторий, розрахований на 100 чоловік, якщо ви зібралися запросити 20 гостей. Інтер'єр ресторану повинен відповідати обраній вами кухні. Обов'язково зверніть увагу на скатертини, чохли на стільцях - вони повинні бути просто ідеальні. Всі ці деталі незначні, але саме на них в першу чергу звернуть увагу Ваші гості.

Кухня

Важливим і відповідальним є вибір кухні. У кожного ресторану вона своя і здавалося б, одне і теж блюдо може бути абсолютно різним як на смак, так і в подачі. Не варто покладатися на свої смаки, адже багатьом гостям вони можуть припасти не до смаку. На рекламу ресторану звертати увагу не потрібно, в більшості випадків там все перебільшено. Можна переглянути відгуки про ресторан в інтернеті, але варто пам'ятати, що позитивний відгук можуть залишити самі власники, а негативний - конкуренти. Дуже часто в дорогих ресторанах меню розраховане на гурманів і заплативши 400-500 грн., за людину, Ви можете отримати напівпорожній стіл. У будь-якого кафе чи ресторану, які проводять банкети, є заздалегідь підготовлене меню і дізнатися середню вартість за людину можна в адміністратора. Дізнайтеся про підводні камені, наприклад мінімальна вартість замовлення, орендна плата залу та інше.

Адміністратор

Адміністратор розповість і покаже Вам все, що стосується питань банкету. Не бійтеся задавати додаткові питання, обумовлювати дрібниці, наприклад:
- скільки коштує тарілка, чарка, якщо її випадково розіб'є хтось із гостей;
- Час банкету;
- Скільки потрібно буде доплатити, якщо ліміт перевищений;
- Час закриття ресторану;
- Термін передоплати;
- Чи буде можливість прикрасити зал;
- Наявність холодильника для торта;
- Дізнайтеся про передоплату;
- Чи є гарантія; -
Які є обмеження;
Дуже часто ресторани і кафе надають додаткову знижку для проведення банкетів, що дозволить заощадити чималу суму. Тамаду, музикантів, фотографів і відеооператорів замовляйте окремо, адміністратори, найчастіше, можуть порадити тільки посередніх фахівців. Дізнайтеся, чи є можливість привезти свої спиртні напої, фрукти, цукерки, закуски, на оптових ринках це добро завжди коштує дешевше. Всі ці питання можна поставити за телефоном, при цьому заощадити час і нерви.
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин