завантаження...

Як вибрати ресторан для торжества?


Один з найважливіших моментів у підготовці до будь-якого торжества - це вибір відповідного місця для святкового застілля. Вибір ресторану безпосередньо залежить від Ваших можливостей, кількості людей, а так само від кулінарних уподобань.

Все частіше молоді вибирають кафе, ресторани і клуби для проведення торжества. Адже це звільняє їх від маси турбот. Але, незважаючи на це, не варто забувати, що вибір місця проведення торжества, є дуже відповідальним моментом.

Складно знайти людину, яка не хотіла б провести вечір в приємній компанії, в одному з кращих закладів країни. Якщо Ви хочете зробити свято незабутнім, з найкращими стравами і відмінним сервісом, то в цьому Вам зможе допомогти, тільки найкращий і перевірений ресторан. Новогодний корпоратив 2014-2015 в ресторане , який вразить Вас і Ваших гостей своїм сервісом і вишуканими стравами.

На самому початку підготовки до торжества, необхідно знайти підходящий ресторан. Його пошуки краще почати заздалегідь, можна за 3-4 місяці. Основним критерієм для пошуку є кількість запрошених гостей. Виходячи з цього, відразу можна прибрати зі списку ті ресторани, які вміщають меншу кількість гостей.

Якщо поруч з рестораном є пристойний готель, то там зможуть зупинитися Ваші гості, що приїхали здалеку. І на наступний день вони зможуть продовжити разом з Вами святкування.

Далі варто поговорити з менеджером і дізнатися вартість банкету на одну людину. Підрахуйте, у скільки Вам обійдеться банкет на всіх гостей. Дізнайтеся, чи можна привозити свої якісь закуски, фрукти або навіть частину спиртного. Багато закладів надають такі привілеї, тільки щоб зацікавити потенційних клієнтів.

Якщо Ви вже вибрали кілька ресторанів, то наступний етап це їх відвідування. Зверніть увагу на освітлення, затишок, кількість вільного місця для танців, чи є місце біля входу, для Вашого весільного автомобіля. Усередині зверніть увагу на інтер'єр, наявність гардероба, оформлення залу, місця для музикантів та ін.

Відвідайте заклад, приміром, на вечерю і зверніть увагу на роботу персоналу, наскільки вони ввічливі, як працює система вентиляції кондиціонування.

Коли Ви визначитеся з місцем, то переходьте до переговорів з адміністратором. Подивіться меню і уточніть такі питання як:

- Вартість банкету;

- Сума передоплати;

- Наявність орендної плати;

- Гарантія бронювання;

- Мінімальна сума замовлення;

- Можливість оформлення залу;

- Час закриття;

- Обов'язкова наявність холодильника;

- Обмеження.

Успіх Вашого торжества дуже сильно залежить від обраного ресторану або кафе. Подбайте про те, щоб гості відчули Вашу турботу, щоб їм було комфортно, весело і найголовніше, щоб їм запам'яталися вишукані страви від шеф-кухаря.
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин