завантаження...

Як вибрати теплохід для весілля?


Хотілося б що-б день весілля назавжди залишився в пам'яті, а значить потрібно відсвяткувати його якось по особливому, наприклад на теплоході! Ви отримаєте масу вражень. А торжество вийде яскравим, незабутнім, незвичайним, фінансові витрати такі ж приблизно, як і на святкування в пристойному закладі. І так, для початку виберемо теплохід. На сьогоднішній день судноплавним ринком пропонується широкий вибір кораблів і молодята без зусиль, зможуть вибрати цікавий варіант для святкування.

Щоб організувати весілля "на воді" краще звернутися в професійні агентства. Повідомити їм свої побажання до зовнішнього вигляду, обслуговування, обговорити питання місткості судна і з відповідних варіантів вибрати гідний. А ще можна зайти на спеціалізований сайт і самостійно спробувати вибрати  теплоход на свадьбу.

Ключові моменти вибору теплохода

    Вибрати теплохід, відповідний по місткості, необхідно врахувати всіх запрошених учасників свята. Ринок судноплавства запропонує прекрасний вибір кораблів різних по місткості: малі судна, розраховані на 10-15 чоловік, середньої величини теплоходи це 30-60 гостей, колишні судна для круїзів розраховані на 100 гостей. Коли мова піде про місткость потрібно уточнити режим: фуршет, банкет або річкова прогулянка. У рекламних матеріалах частенько міститься показник місткості, але вказаний він без урахування специфіки свята. Якщо ви розраховуєте на 30-40 гостей слід вибрати судно, яке в режимі банкету розраховане на 50 осіб, це робиться для того, щоб ваші гості відчували себе більш вільно і було місце для танців. Якщо є друга палуба-додатковий приємний бонус, там можна провести легкий фуршет або організувати місце для виступу музикантів.
   
Контроль над витратами. Найбільші витрати - організація банкету і додаткові послуги. Ретельно сплануйте і вартість оренди теплохода. У рекламних буклетах орендна плата ціна вказана "від ...", це означає, що мінімум ви заплатите якщо виберете дні з понеділка по середу, за решту днів ціна буде дорожча через підвищення попиту. Уточніть вартість оренди теплохода саме в день, коли призначено ваше одруження. Якщо ваш день випаде на яку-небудь важливу дату, наприклад випускні, ціна може бути в рази вища.
   
Побачити судно. Після того як ви вибрали теплохід і домовилися про попередню бронь, обов'язково огляньте судно на власні очі. Завжди є можливість оглянути судно, навіть якщо це весна і навігація не відчинена, більшість теплоходів стоять на вахті цілий рік. Ви зможете ознайомитися з основними і додатковими приміщеннями і краще спланувати проведення весілля.
   
Бронь судна. Забронювати судно краще в термін 2-2, 5 місяці до весілля. При цьому для вас буде надана свобода вибору, якщо пізніше вибір буде обмежений.
   
Знайомство "у справі". Відвідайте теплохід коли готується чуже торжество. Ви з боку побачите всі хвилюючі вас питання, оцініть роботу обслуговуючого персоналу, рівень сервісу і чистоту теплохода. Якщо є сумніви та побажання обговоріть зі своїм менеджером пропозиції і щось підкоригуйте.

При виборі теплохода для свята, орієнтуйтеся на сезон навігації, це травень-жовтень. Якщо весілля в інший час краще від цієї затії відмовитися. І попередьте ваших гостей, що вирішили на теплоході відзначити весілля, і довідайтеся чи не закачує когось з гостей, а то зіпсуєте свято.

Використовуйте ці поради і ваше торжество пройде на найвищому рівні!
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин