завантаження...

Як вибрати торт на весілля

Торт є кульмінацією весільного торжества, тому молодята ставляться до його вибору з особливою ретельністю. Розглянемо докладно, чим же варто керуватися при його виборі.
Перше, з чим варто визначитися - це кількість гостей, запрошених на весілля, бо саме від цього залежатиме вага торта, а, отже, і його ціна.Зазвичай рекомендують замовляти близько 150 грамів на кожну людину.

Далі варто вирішити - замовляти один великий торт, або це буде кілька маленьких, з'єднаних за допомогою вишуканих підставок в одну загальну композицію або, може, він буде високий і багатоярусний - варіантів маса.

Що стосується начинок, то вибір зробити досить складно, а догодити всім гостям і зовсім неможливо. Тому якщо молодята замовляють багатоярусний торт, то краще замовити різні начинки для кожного ярусу. Крім того, варто враховувати і пору року, в яку проходить весілля. Так, влітку, наприклад, не рекомендують вибирати повітряну начинку, щоб торт не загубив до кінця вечора свою форму.

Украшения для тортов купить  не завжди просто, бо прикрас для торта існує маса. Зазвичай молодята вибирають їстівні або муляжні фігурки і вітальні написи, але останнім часом стає модним робити їстівні фотографії. Правда, таку послугу, на жаль, знайти можна поки не скрізь.

Замовляють торт зазвичай за тиждень до весілля. Обговорюючи питання доставки, бажано залишити контакти свідків або краще батьків когось із молодят, щоб не відволікати винуватців свята подібними дрібницями. В кафе, де проводитиметься банкет питання з приводу торта також варто обговорити. Необхідно уточнити, чи можна привезти свій торт (деякі кафе і ресторани пропонують для цього свої послуги) і чи буде під нього достатньо місця в холодильнику (особливо якщо він буде великий).

Разом з тортом можна замовити і коровай. Його зазвичай підносять молодятам батьки нареченого,  приймаючи таким чином наречену в свою сім'ю.Можно звичайно спекти його і самим, але напередодні весілля буде і без цього чимало клопоту. До того ж не доведеться турбуватися про доставку, тому що його привезуть в ресторан разом з тортом.

Красивий і смачний торт стане гідною кульмінацією весільного торжества, а коли молодята будуть розносити його гостям, у них буде чудова нагода подякувати кожному, хто прийшов привітати їх у цей святковий день.
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин