завантаження...

Як вибрати ведучого на весілля?

Ось і настала довгоочікувана мить, коли «пропозиція» зроблена, і дата весілля визначена. Залишилося вибрати плаття, ресторан, звичайно, і ведучого на весілля. Подбати про вибір ведучого необхідно мінімум за 3 місяці до торжества. Адже професіоналів своєї справи розбирають дуже швидко.
Для початку необхідно визначитися з сумою вашого бюджету. Хочеться відразу відзначити , що люди , які обслуговують ваше весілля ( фотографи , оператори , ведучі, ді- джеї та ін ) , на їх послугах не варто економити , адже це саме вони складають ваше свято по шматочках в одну красиву незабутню картину. Завжди в нагоді стануть  красивые флешки в подарок купить  саме для вас.
При виборі тамади варто звернути увагу на його досвід. Найчастіше люди дивляться відгуки в інтернеті , це цілком нормально заглядати на сайти , дізнаватися якомога більше про людину, якій ви довірите проведення свого свята . Краще всього звертатися до того ведучому , якого ви ( чи ваші хороші знайомі) вже бачили в роботі , і вам сподобалася програма .
Отже, ви зупинилися на кількох претендентах.Теперь необхідно з кожним з них познайомиться і зробити остаточний вибір.
Перед зустріччю з ведучим необхідно підготуватися і скласти список питань:
- Час роботи ведучого (до останнього гостя або у нього обмежене робочий час )
- Можливо , чи продовжити час роботи ведучого і скільки коштує додаткова година
- Обговорити приблизний сценарій весільного вечора
- З'ясувати розмір передоплати
- Чи проводить провідний викуп
Запитуйте весільного тамаду про все , що вас цікавить і уважно стежте за його реакцією. Якщо людина легко дратується , поводиться зарозуміло , демонструє свою незацікавленість , або навпаки втрачається , затинається , не знає що відповісти - подумайте , адже це тільки попередня зустріч один на один , що ж буде на весіллі , серед 100 гостей! І навпаки , якщо на всі ваші запитання ведучий відповідає легко , доброзичливо , постійно жартує і розташовує до себе з першого погляду - це Ваш чоловік!
На що ще варто звернути увагу при спілкуванні з ведучим:
- Голос , дикція , інтонація. У професійного ведучого гарний голос і правильна дикція. Адже все, що говорить ведучий, ви потім почуєте у своєму весільному фільмі. Таким чином , гаркаві і шепеляві вам не підходять.
- Зовнішність - це важливо. Завжди здорово , коли ваш провідний привабливої ​​зовнішності . Ми вже так влаштовані, що нам приємніше мати справу з симпатичними людьми. Але пам'ятайте , що зовнішність може бути оманлива на перший погляд , і деякі можуть цим дуже успішно користуватися. Загалом , приймайте це до уваги , але не надавайте цьому великого значення.
- Так само слід враховувати вік тамади , освіта і творче минуле.
Попросіть показати вам записи з попередніх заходів. Серед них обов'язково мають бути весільні торжества. Чим більше записів ви зможете переглянути , тим краще. Ви дізнаєтеся , наскільки людина вміє адаптуватися під різну публіку , наскільки різноманітні його програми. Адже якщо п'ять разів поспіль ви побачите одне і те ж , навряд чи вам захочеться стати шостими ...
Важливо , що б провідний вмів реагувати на найменшу зміну атмосфери урочистості , відчувати напрямок його розвитку і домагатися потрібних результатів незважаючи ні на які форс -мажори . Тільки так можна будь-яке свято зробити справжньою казкою .
І останнє , справжній професіонал не буде нав'язувати вам свої послуги , навпаки, він порадить вам поїздити і поспілкуватися з іншими провідними , так би мовити, для порівняння.
Якщо вам сподобався ведучий , залишайте передоплату і укладайте договір . Це позбавить вас від зайвого головного болю і переживань , що ведучий забув про вас або що завтра на ту ж дату його запросить працювати інший замовник.
Удачи при виборі ведучого і сімейного вам щастя!
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин