завантаження...

Як вибрати весільного фотографа? Основні моменти.


Весільна фотосесія - захід відповідальний. Часто саме цей пункт майбутнього весілля доставляє найбільшу кількість хвилювань. Фотографії залишаться з молодятами на все життя, а тому зобов'язані бути справжнім витвором мистецтва. Питання, які цікавлять майбутніх молодят щодо вибору фотографа, обертаються найчастіше навколо цін і краси фотографій. Величини досить відносні і викликають здебільшого розгубленість і напругу ще задовго до самої події.
Дуже важливу ​​річ, яку ви повинні зрозуміти, що 98 % чинників вдалої весільної фотосесії - у ваших руках. Вибір весільного фотографа - цілком і повністю ваше вільне рішення, коли ви розумієте, що хочете отримати.

З цього, мабуть, і варто почати: визначтеся, чого ви чекаєте від своєї фотосесії - від процесу і від результату. Що стоїть на першому місці - комфорт спілкування з фотографом, ціна зйомки, або стилістика. Всі критерії вибору весільного фотографа залежатимуть від цього. Який фотограф вам потрібен? Коли починати його шукати? І яким чином? Це не кожному дається легко, однак якщо у вас не буде хоча б загальних побажань до власної фотосесії - від розчарування вас не врятує навіть найдосвідченіший гуру. Оформлені вимоги втілити набагато реальніше, ніж смутні мріяння.

На допомогу вже визначеним зі своїми бажаннями існує кілька корисних правил, що стосуються кандидата у ваші весільні фотографи:

1 . Спеціалізація

Саме елементарне і що часто упускається з виду - це повинен бути  свадебный фотограф в Чернигове  саме весільного профілю. Специфіка весільної зйомки така, що вимагає від фотографа дуже різнобічних знань: портретної зйомки, найбільш вдалих поз і сюжетів, створення настрою, моментів, які важливо закарбувати  цікавих місць і потрібного освітлення, а також багато чого іншого, включаючи такі моменти, як правила поведінки в РАГСі та поводження з гостями.

2 . Спілкування

Друге, що не уступає першому по важливості: завжди зустрічайтеся з фотографом особисто. Це потрібно не тільки для того, щоб обговорити деталі майбутньої фотосесії і її вартість, а й для того, щоб ви переконалися в тому, що вам буде приємно працювати з цією людиною. Зрештою, ви збираєтеся допустити його на саму урочисту подію у своєму житті, та ще на цілий день - не псувати ж його напруженим спілкуванням і дискомфортом.

3 . Портфоліо

Тонни і гігабайти фотографій, переглянутих вами в пошуках «того самого» майстра, можуть перевищити всі мислимі межі і водночас втомити вас. На що дійсно варто звернути увагу після того, як ви зібралися зупинитися на комусь одному (і переконалися, що роботи в портфоліо кандидата зроблені не на мобільний телефон з рухомого трактора ), - так це на власні відчуття. Техніка, якість і стилістика - на висоті. Здоровий глузд і тверезий розум свою роботу зробили - тепер прислухайтеся до того, чи хочеться вам опинитися саме на одній з цих фотографій, стати її героєм. Це найвірніший спосіб вибрати одного з безлічі професіоналів.

Ось самі основні, максимально стислі групи моментів, необхідних при виборі весільного фотографа, якому ви могли б зі спокійною душею довірити зйомку свого весілля. 

І не забувайте, що домовлятися з фотографом необхідно заздалегідь.  Весільний сезон - це літо. У цей період весь час весільних фотографів розписано по днях. Так що не слід зволікати з вибором до того часу, коли фотограф буде потрібен вже через два дні. Чим ближче термін торжества - тим важче знайти майстра. Починайте примірятися місяців за 5-6 - не помилитеся : )
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин