завантаження...

Як вибрати весільного фотографа: поради?

У вас весілля? Це прекрасно. Ви в піднятому настрої і тепер у вас усі думки вже не тут, а саме про той чудовий день, який скоро настане. Природно ви починаєте думати про речі, які зроблять ваш весільний день не забуваємим, але і звичайно ж про те, що було б добре все це залишити не тільки в пам'яті, але і у вигляді фотографій або весільного відеофільму, а можливо і того й іншого.

Що робить практично кожна людина коли хоче щось знайти? Правильно, йде в інтернет і починає шукати. Цілком імовірно, що й ви, зайшовши в гугл, відразу написали: весільний фотограф в Києві або весільний фотограф у Львові, а можливо просто весільний фотограф. Упевнена, що вам відразу випав величезний список фотографів, які з радістю проведуть з вами час в ваш весільний день, і зроблять №-ну кількість фото, які будуть радувати вас і ваших близьких. Але тут виникає питання, як з цієї всієї купи, вибрати справжнього професіонала? Адже вам потрібен професійний фотограф? Крім цього, хочеться щоб і сама людина була приємною і привертала до себе. Весільні фотографи такі ж люди, і можуть бути як хорошими так і не дуже, з цього дуже важливо вибрати таку людину, з якою вам буде приємно знаходиться на протязі цілого весільного дня, і крім цього з нею не буде ніяких проблем після того, як весілля закінчиться. Хочу підкреслити, що це ДУЖЕ ВАЖЛИВО, бо якісні весільні фотографії, ще не гарантують порядності і відповідальності людини. З безвідповідальними людьми може бути купа неприємностей, починаючи з серйозного запізнення на ваше весілля, і закінчуючи повним зникненням після нього, при цьому ризик не побачити весільні фотографії дуже великий.

Як же зрозуміти наскільки відповідальний, приємний і порядний ваш майбутній весільний фотограф? Тут є одне залізне правило: «Завжди зустрічайтеся з фотографом перед весіллям». Насправді, я іноді зустрічала людей які не хочуть бачитись з фотографом, аргументуючи браком часу чи іншими причинами, і зі спокійною душею замовляють фотографа або весільного відеооператора по телефону. Я вкрай не рекомендую вам так робити. Так, ви можете визначиться з весільним фотографом, зателефонувати і зробити замовлення на певне число, але відразу ж домовляйтеся про зустріч. Будь-який серйозний фотограф або відеооператор з радістю з вами зустрітися, тому як набагато краще познайомиться заздалегідь, а не в день весілля. По перше, коли настане ваш довгоочікуваний, весільний день, то до вас в квартиру прийде не просто незнайомий фотограф, а вже людина, з якою ви як мінімум зустрічалися, пили чай і обговорили деталі знімального дня, а по друге, будь-який серйозний фотограф завжди попросить передоплату, нехай вас це не лякає, це нормально, тому як у всіх затребуваних фотографів, графік дуже щільний і закріпити за вами дату, може тільки передоплата. На жаль, не серйозні люди є скрізь і завжди, з цього передоплата буде гарантом ваших серйозних намірів. Запам'ятайте, не просять передоплати тільки початківці фотографи і ті, які з якихось причин не хочуть з вами зустрічатися. З цього, якщо фотограф вам відмовляє в зустрічі взагалі, це не хороший знак, і я б порекомендувала вам тричі подумати, перш ніж замовити дану людину. Чи може зустріч гарантувати вам порядність і відповідальність фотографа? Звичайно ж ні. Але! Якщо вам не сподобатися фотограф, то у вас буде час підшукати іншого. В день весілля вам не буде коли займатися пошуком, якщо раптом вам не сподобається фотограф. За цим ще раз підкреслю: «Завжди зустрічайтеся з весільним фотографом заздалегідь»! І не забувайте обговорювати все до дрібниць: час приїзду, час розпису, місця для фотосесії, буде фотосесія в студії або на відкритому повітрі ітд., Тому що весільна зйомка включає в себе купу різних деталей.

Якщо говорити про якість, то тут справа смаку, одному подобається одне, іншому інше, з цього заходите на сайт фотографа і насолоджуєтеся переглядом фото.

До речі, є анекдот на тему якості:

- У Вас такі гарні фотографії, напевно, у Вас хороший фотоапарат!

- У Вас такий смачний борщ. Напевно, у Вас відмінні каструлі!

Це я до того, щоб ви не зациклювалися на техніці фотографа. Наявність супер фототехніки, не є гарантом хорошої якості і навпаки. Вся справа в умінні, в таланті, в знаннях і професіоналізмі. Я не раз зустрічала хлопців, які умовно не дорогий технікою робили фотографії в рази краще тих, які мали техніку на голову вище. Звичайно, чим професійніша техніка, тим краще, але за умови що вона в правильних руках. За цього випливає, головне не те, на що знімає фотограф, а то який матеріал ви отримуєте в кінцевому підсумку. Багато корисної інформації на сайті  http://www.komplekt.ua/catalog/714/.

Скільки коштує весільний фотограф?

Скільки можуть коштувати послуги фотографа? Насправді діапазон цін дуже великий, з цього однозначної відповіді немає, але кожен повинен розуміти, що як правило, хороше дешевим не буває, і ціни початківців фотографів відрізняються від цін справжніх професіоналів. Адже мерседес не може коштувати стільки ж, скільки і жигулі. Так само і в світі фотопослуг. Але знову ж, ціна не завжди показник. Може і за великі гроші бути повний треш і при цьому за досить скромні гроші цілком пристойний фото-відеоматеріал. Ціна поняття відносне, і кожен повинен вибирати фотографа або відеооператора виходячи з власного бюджету, смаків, розташування самої людини ітд.
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин