завантаження...

Як вибрати запрошення на весілля: поради?


Початок будь-якого торжества для ваших майбутніх гостей - ваше запрошення. Саме воно налаштовує на святковий лад, тому від нього теж залежить, з яким настроєм прийдуть гості на ваше свято, які спогади про нього будуть зберігати. Виникає питання, які запрошення  вибрати для того, щоб вони гармонійно вписалися в торжество.

стандартні запрошення

Багато весільних салонів, модні бутіки, магазини поліграфії пропонують вже готові рішення - запрошення-листівки самих різних видів. Вони повинні поєднуватися із загальною стилістикою свята, тому вибирайте ті, що будуть оформлені в подібному стилі. Також можна поєднувати колір вбрання молодят з колірною гамою запрошень або з кольоровим оформленням залу ресторану, де гості привітають винуватців торжества.

оригінальні запрошення

Весілля - подія настільки урочиста і важлива, що за наявності неабиякої частки фантазії, фінансів і часу можна підібрати або виготовити оригінальні запрошення. Творчо підійти до їх виготовлення можна самостійно, задіявши свою фантазію. Якщо ж з фантазією важко, допоможе дизайнер, який підкаже оптимальний варіант запрошень.

Для виготовлення запрошень можна використовувати самі різні матеріали: бісер, картон, замшу, мереживо, кольоровий папір, оксамит. Стало модним останнім часом зображати герб майбутньої сім'ї, який формується з ініціалів нареченого і нареченої. Він символізуватиме їх згуртованість і благородство.

Як правило,  пригласительные на свадьбу  відправляють не пізніше ніж за один-два місяці до торжества, щоб гості змогли як слід підготуватися: вибрати наряд, весільний подарунок, налаштуватися на свято. Запрошення можна відправити поштою або особисто передати при зустрічі. Можливий і творчий підхід - відправка з кур'єром.

Доповнення до запрошень

Після того як ви підібрали або виготовили запрошення, можна зайнятися вибором спеціальних карток для столів, за якими будуть сидіти гості. Розробленим гербом і елементами з запрошень можна прикрасити приміщення, де буде проходити банкет. Для близького кола людей бажано заготовити спеціальні фотоальбоми, куди пізніше можна буде вкласти фотографії з нареченим і нареченою.
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин