завантаження...

Як відпочити в день перед весіллям

Відпочинок перед весіллямОсь-ось настане ваш найщасливіший день у житті - весілля. Обмін кільцями, біле плаття, гості та розчулені батьки - все це є невід'ємними атрибутами весільного торжества. Все? Ми забули згадати і ще один важливий момент на шляху до сімейного щастя - день перед весіллям. З голлівудських фільмів ми дізналися, що в цей день американці та мешканці Європи влаштовують парубочі та дівочі вечірки. А що ж роблять українці? Готують вечірні сукні, костюми і взуття до весілля або ж у розкладі є лише тільки відпочинок перед хвилюючою подією?

Безумовно, за день до церемонії одруження головним заняттям повинен стати відпочинок. Наречений може влаштувати посиденьки з друзями у себе вдома або в якомусь кафе, а наречена, перш за все, повинна привести себе в порядок. Добре було б відвідати курси по yoga і розслабитися, зробити собі манікюр, підготувати сукню, взуття і скласти все необхідне в сумочку. Якщо наречена знаходиться в цікавому положенні, яке приховати вже неможливо, то, ймовірно, вирішила заздалегідь купити весільне плаття для вагітної - за день до весілля його необхідно приміряти і переконатися в тому, що воно сидить добре. Можна забрати весільний торт з кондитерської, якщо не вийшло замовити доставку. Після виконаних приготувань можна і з подружками зустрітися, і отримати останні напуття на подальше сімейне життя.

Однак це все буває лише у тих дівчат, які зуміли заздалегідь все спланувати або хоча б покласти ношу з організації свята на близьких людей або весільне агентство. На практиці ж останній день перед весіллям буває нітрохи не менш напруженим, ніж саме весілля.

Основними причинами, за якими відпочити в цей день не виходить, є неорганізованість процесу і стійке небажання нареченої віддавати кермо влади в сторонні руки. Багато дівчат переконані, що краще, ніж зроблять вони, не зробить ніхто. Насправді, це просто позначається зайве хвилювання і недовіра до близьких людей. Хоча іноді наречена і рада б попросити когось взяти на себе управління підготовкою, але заспокоїтися і розслабитися ніяк не виходить. Ось руки самі і тягнуться до прасувальної дошки, салатника і нитки з голкою.

Щоб уникнути непотрібних переживань і безсонної ночі, постарайтеся переконати себе в тому, що все добре і завтрашній день пройде на висоті. Нехай навіть ви щось і забули купити, не впадайте у відчай. Просто зробіть висновок, що те, що ви забули, було непотрібним. Щоб не підвів персонал (водій, офіціанти, тамада і фотограф), заздалегідь візьміть у всіх номери мобільних телефонів. Це допоможе в критичній ситуації не втратити з поля зору людину, яка так потрібна в даний момент. І пам'ятайте, що це ваш день, і що б не трапилося, ви будете королевою балу.

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин