завантаження...

Як запрошувати на весілля

altОдна з найбільш знаменних подій в житті будь-якої людини - це весілля. Підготовка до нього займає багато сил , нервів і часу. Для майбутніх молодят у цей період встановлюється дещо розслабляючий режим, головне навантаження беруть на себе більш досвідчені батьки. Але одне із найбільш відповідальних завдань, складання списку гостей і їх запрошення на весілля,  дістається молодим .  Тут необхідна увага і терпіння, так як не можна пропустити когось з родичів вже з обох сторін, не забути близьких друзів всіх батьків, нарешті не пропустити власних друзів юності, з якими мужньо дійшли до такого знаменного дня.
Етикет запрошення гостей на весілля дуже строгий. У цьому випадку не підійде банальний дзвінок по телефону або повідомлення.
Необхідно продумати текст запрошення , його формат і якість запрошувальної листівки. Можна скористатися стандартними наборами або зробити спеціальне замовлення , в якому врахують всі побажання. Бажано вибрати однакові запрошення для всіх , кого запрошують , щоб не було потім дрібних образ , от їм послали синю листівку , а нам червону або навпаки.
Кожному дорослому або подружжю прийнято вручати особисто або заздалегідь надсилати поштою. Якщо передбачається присутність на весільному торжестві тамади , можна натякнути запрошеним , які конкурси або тости їм готувати.
Коло запрошених необхідно розбити на дві половини - ближній і далекий. Кого куди визначати - вирішують молоді та їх батьки. Але для запрошених гостей з ближнього кола необхідно вказати крім місця проведення власне весілля ще й місце майбутнього одруження із зазначенням часу реєстрації.
Важливе значення має також і спосіб доставки запрошення. Якщо відправляти його в інше місто , то тут зазвичай питань не виникає - пошта працює справно , тільки запрошення необхідно відправляти не менш ніж за місяць до весілля .Коли запрошених не дуже багато , людей 30-50 то можна всіх особисто обійти і кожному вручити запрошення , а от якщо кількість гостей загрожує перевалити за сотню , то тоді , по-перше : необхідна допомога свідків , по-друге : треба постаратися визначити все те ж ближнє коло , який необхідно запрошувати особисто , інакше можна отримати недоброзичливців на все життя.
Молодим треба постаратися , щоб з перших хвилин спільного життя у них було якомога менше зайвих турбот .
Важливе значення має і те , як розсадити запрошених гостей в банкетному залі. Тут також потрібно майстерність, щоб не вийшло непорозумінь і неприємностей , адже не всі так добре ставляться один до одного , як нам хотілося б. У такому випадку можна попередньо розробити план посадки гостей і на столах позначити його красивими маркерами з прізвищем гостей . Це допоможе уникнути багатьох проблем, оскільки в такий знаменний день будь-який конфлікт може здатися м'яко кажучи неприємним.
 
Вибираєте подарунок для своєї малечі, тоді зверніть свою увагу на игрушки история игрушек. Широкий асортимент товарів  саме для ваших діток.
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин