завантаження...

Як зменшити весільні витрати?

altПочнемо дану статтю з планування весілля. Можна істотно заощадити на весіллі, якщо призначити день не на ту дату, коли доводиться максимальна кількість зареєстрованих шлюбів. Це вересень- грудень. В інший час, якщо докласти зусиль, то можна придбати знижки на послуги весільних агентств. Найвигідніші пропозиції на весільні послуги в травні.Оскільки багато забобонних молодят бояться робити весілля в цьому місяці. Насправді всі ці забобони не мають жодних обгрунтованих підстав, а місяць травень прекрасна пора для весільного торжества.

Весільний банкет є однією з найбільш витратних статей бюджету торжества. Послуги різних ресторанів сильно відрізняються за вартістю. Якщо бажаєте заощадити на цьому, то доведеться зайнятися аналізом усіх розцінок ресторанів, які вам сподобалися.

 

Майте так само на  увазі, що багато ресторанів пропонують суттєві знижки в будні дні.

Визначтеся з кількістю запрошених гостей і точно переконайтеся в тому, що вони всі будуть на весіллі. Запасні порції оплачувати не варто, краще всього заздалегідь обумовити з керівництвом ресторану всі нюанси. Наприклад, можливо, вам доведеться замовити кілька додаткових порцій у разі появи незапланованих гостей.

Можна не замовляти традиційних для весілля смажених поросят та іншого. Це допоможе скоротити весільні витрати.

Відразу ж потрібно відмовитися від додаткових послуг, які вам спробує нав'язати керівництво ресторану, так як їх вартість сильно відрізняється від ринкових розцінок.

Весільна сукня становить більшу частку витрат на весілля. Її можна трохи зменшити, якщо затратити більше часу на походи у весільні салони і не вибирати модель з останньої колекції. Визначтеся зі списком аксесуарів і зайвих не купуйте.

 На весільний кортеж теж можна виділити менше коштів, ніж належить. Необхідно продумати план весільного дня і майбутні маршрути, за якими ви будете проїжджати. У цьому можуть допомогти вам фахівці весільного агентства. Приміром, якщо перенести вінчання на день раніше, то можна зменшити час оренди авто на кілька годин. Можна внести корективи і до складу кортежу, наприклад, замість лімузинів візьміть для гостей мікроавтобуси. 

Оформлення банкетного залу. Живі квіти, звичайно, відмінний, але дуже дорогий спосіб прикраси весільного залу. Залиште трохи квіткових прикрас - мініатюрні композиції на гостьові столи і перед молодятами повісьте гірлянду. Приміщення прикрасьте повітряними кулями та яскравим світлом. Вийде дуже ефектно і незвично.

Ведучий на весілля. Вартість весільних ведучих у різних містах різна.  Високий рівень гонорару не завжди гарантує якісне проведення роботи. Залежить це від місця замовлення й від рекомендацій людини, який пропонує весільного ведучого. У всякому разі, для початку потрібно ознайомитися з його роботою, а також особисто поговорити з тамадою і тільки після цього укладати договір або шукати іншого кандидата.

Музиканти. Ді джей зі своїм звуковим обладнанням замінить вам музикантів на весіллі і його послуги обійдуться дешевше на 30-40%. Якщо ви все-таки хочете щоб на весіллі був присутній "живий" вокал, зверніть увагу на таку послугу як "співаючий ведучий" таку послугу легко знайти в інтернеті за відповідним запитом. Співаючий ведучий обійдеться за ціною мінімум в два рази дешевше, ніж провідний в тандемі з колективом музикантів.

Торт. Він є, швидше за все, елементом красивої фотосесії. Тому вагу весільного торта, який ви будете замовляти, можна розрахувати, спираючись на цифру 100 грам на гостя. 

Феєрверк коштує пристойних грошей. За пару хвилин може згоріти велика сума. Дорогі запрошення можна замінити на більш бюджетні ( н-ад власного виробництва).

Послуги весільного агентства. Чи варто скористатися послугами агентства або буде дешевше зробити все самостійно? Всі безпосередньо залежить тільки від агентства, яке обрано в якості виконавця. Професіонали роблять свою роботу якісно і без нарікань. Іноді звернувшись в агентство можна заощадити час і гроші, якщо це агентство працює на постійній основі з виконавцями, які готові за постійну роботу робити агентству знижки. Але в більшості випадків агентства лише накручують свій посередницький відсоток, і не несуть відповідальності за якість пропонованих послуг, тому що самі знаходять їх в інтернеті. У підсумку молодята переплачують 30-40% за послуги виконавців, яких могли знайти і самі.

Висновок: потрібно або займатися підбором артистів і весільних послуг самим, або шукати надійні агентства з хорошою репутацією і вигідними пропозиціями.

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин