завантаження...

Який колір вибрати для весілля?


Весілля - це найпрекрасніший день, який запам'ятовується на все життя кожної людини. І хочеться, щоб на весільному торжестві все було бездоганно, починаючи від вбрання нареченої, нареченого і, закінчуючи декором залу. Сучасні дизайнери пропонують масу варіантів для оформлення залу та  стили дизайна: тканина, квіти, світлові акценти, кулі. Колір весілля дуже сильно впливає на атмосферу свята.
Колірна гамма весільного торжества багатолика і багатогранна. Вибір кольору для вашого весілля має бути зроблений насамперед душею! Адже колір весілля - це не тільки енергія свята, але і його настрій. Яким він буде? Романтичним або із зухвалим помаранчевим настроєм, вирішувати вам!
 
Колір весілля: червоний. 
 
Яскравий, вогняний колір на весіллі символізує пристрасть, любов, радість і багатство. Вибравши для свого весілля дуже динамічний колір, ви ще раз підкреслюєте свою впевненість у почуттях і готовність до широкого свята та намір закотити бенкет на весь світ! Червоний колір - красиве життя з розкішшю і багатством. Червоний колір вибирають найчастіше вельми сильні, енергійні, велелюбні і люди, які запам'ятовуються.
  
 Колір весілля: синій. 
 
Блакитний колір вважається ознакою творчості, прагнення до творення, до гармонії з оточуючими людьми і самим собою.
Ніжний і повітряний блакитний колір символізує також розум, сталість, ніжність і чистоту намірів. Мирне небо над головою дарує  блакитний колір.
Блакитний колір - до вірності в шлюбі!

 Колір весілля: рожевий. 
 
Рожевий колір - колір життя, він говорить про необхідність кохати і бути добрішими. Романтичний, добрий, мрійливий і беззахисний. Він уособлює витончену любов і ніжність. Рожевий колір ідеальний для весільного оформлення.
Люди, що вибирають цей колір, будуть творцями ажурного і ніжного, в теж час стильного свята на все життя.
 
Колір весілля: зелений. 
 
Зелений колір - колір весни, колір життя, природи. Здавна зелений колір асоціюється з молодістю, з життєвими можливостями, з народженням чого нового.
Шанувальники зеленого кольору, як правило, врівноважені люди, спокійно долають всі життєві проблеми. Це життєстверджуючий колір надії і молодості! Зустріч молодих в зеленому коридорі - уособлює щасливе майбутнє! Зелений колір до вічної молодості і свіжості почуттів!

 Колір весілля: жовтий. 
 
Жовтий колір - колір тепла, самий сонячний колір.

Жовтий - колір гармонії і сонця. Він підходить людям, відкритим для всього нового і світлого. Це колір оптимізму і надії на світле майбутнє, колір оновлення природи! Жовтий колір дуже часто використовують для зображення богів.
Жовта весілля - до гармонійного і багатого житті сім'ї! Жовтий колір - колір золота. Він найяскравіший з усіх кольорів спектру. У давнину, люди сприймали цей колір, як застигле сонце. 
 
 Колір весілля: помаранчевий. 
 
Помаранчевий колір весілля - дарує прекрасним молодятам сонячну любов, яку вони пронесуть через усе життя.
Помаранчевий - це улюблений колір людей, що володіють інтуїцією. Цей колір символізує активну енергію сонця, це самий динамічний і веселий колір, що втілює тепло, життєрадісність, натхнення. Якщо ви така пара, то декор весілля в таких тонах підкреслить ще глибше вашу індивідуальність. Помаранчева весілля - це відмінна можливість перетворити ваше торжество в найяскравіше і інтригуюче свято. Невгамовні веселощі, гучний сміх, радість і позитивний настрій супроводжуватимуть ваше весілля. Про це торжество будуть довго говорити і дуже часто згадувати. Помаранчевий колір таїть у собі вогненну пристрасть червоного і ніжну теплоту жовтого. Вибравши для свого весілля помаранчевий колір, будьте впевнені, ваше свято пройде весело і незабутньо!
 
 Колір весілля: фіолетовий. 
 
Самим незвичайним і таємничим серед всіх інших кольорів можна по праву назвати фіолетовий. Він у всі часи приваблював своєю глибиною і таємничістю, можливо, тому став кольором магів і астрологів. Цей колір має пряме відношення до містики.
Тому натури, схильні до всього чарівного, незвичайного, віддають перевагу саме його.

 
Колір весілля: білий. 
 
Білий колір - колір чистоти і невинності. Так чи інакше його присутність на весіллі обов'язкова! Білий колір символізує незаплямованість, чесність та радість. Він асоціюється з чудодійною силою, яка втілена в діях добрих чарівників.

Бажаємо вам вибрати для весілля саме той колір, який пофарбує все ваше сімейне життя в дуже райдужні тони і зробить вашу сім'ю найщасливішою, в якій буде панувати любов скріплена взаємоповагою, взаєморозумінням та згодою!
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин