завантаження...

З чого почати підготовку до весілля


Тут ми поділимося з Вами порадами та рекомендаціями щодо того з чого почати підготовку до весілля. Важливо нічого не випустити з уваги, так як вся відповідальність за організацію весілля лежить на плечах майбутніх молодят. Замислюватися над тим з чого починати підготовку до весілля треба вже відразу після того, як зроблено пропозицію руки і серця, але не варто хапатися за все одразу: за двома зайцями поженешся - жодного не впіймаєш. Це до того, що краще все робити поступово і уважно, ніж починати підготовку з усього одночасно і упустити якісь дрібні, але важливі деталі.

Переходимо до суті справи з чого почати підготовку до весілля. По-перше, визначитися з датою весілля. Якщо немає якихось додаткових обставин, що впливають на те, щоб зробити весілля пошвидше (вагітність, довгострокове відрядження тощо), то зазвичай на вибір дати весілля впливає перевага нареченого і нареченої певній порі року. Найбільше число шлюбів фіксується влітку і восени. Можна також почитати весільні прикмети по місяцях.

Другий фактор, що впливає на вибір дати весілля - це скільки часу потрібно на підготовку. Якщо Ви хочете зробити тематичне весілля або просто красиве весілля в палаці, то одного місяця вистачить навряд чи. Так як необхідний час на підготовку костюмів, а бажане приміщення вже, напевно заброньовано на найближчий місяць. Якщо наречений і наречена з різних міст, то для початку варто визначитися, в якому місті буде проходити весілля. Чимало часу буде потрібно і для того, щоб організувати весілля на курорті. Зазвичай туди запрошують невелике коло гостей, але слід врахувати, що не у всіх є віза і необхідний час для її оформлення.

Наступний момент в питанні з чого починати підготовку до весілля - це його бюджет. Як його розрахувати? Для початку визначитися з кількістю гостей: складіть список родичів і друзів, яких Ви хочете бачити у себе на торжестві, і орієнтуйтеся на цю кількість. Якщо хтось не прийде - це їхня справа, а от якщо комусь, наприклад, не вистачить місця в ресторані - це додатковий клопіт на врегулювання питання. Виходячи з кількості гостей, слід шукати і приміщення для проведення торжества. Якого рівня буде це приміщення (їдальня, кафе, ресторан, розважальний комплекс, палацовий зал тощо) залежить від Ваших переваг і можливостей.

Після того, як дата призначена, заяву подано, а список гостей готовий, починайте робити запрошення на весілля і віддавати їх. Можна вже на цьому етапі бронювати приміщення для проведення торжества, зазвичай укладається договір і вноситься завдаток.

Якщо у нареченого і нареченої мало вільного часу і ніяк не виходить охопити все коло питань, то варто задуматися про те, щоб звернутися за допомогою до фахівця-координатора. На щастя, сьогоднішній розважальний ринок насичений безліччю агентств, що займаються організацією свят. Також багато корисної інформації ви знайдете на сайті  http://avana.com.ua/. Плюс в тому, що звернувшись до них - ви істотно економите час, а також весільний фотограф, відеооператор на весілля, музиканти і і так далі, працюють з агентствами зі знижками. Але, з іншого боку, не дарма кажуть: «Хочеш зробити добре - зроби сам». Бо якщо раптом Вам не сподобається, як виконає свою роботу тамада або не сподобаються фотографії - вже нічого не повернеш, і в голові буде думка про те, що краще б ми самі займалися організацією.

Якщо це студентське весілля, або просто хочеться трохи заощадити на дрібницях, на нашому сайті Ви можете дізнатися, як зробити весільний букет своїми руками, як зробити весільний макіяж самостійно. На перший погляд здається, що весілля буває один раз в житті (у багатьох) і чому б не замовити шикарний весільний букет, а макіяж не довірити кращому візажисту в місті, але в сумі, якщо врахувати всі дрібниці, весілля виливається досить-таки в кругленьку суму.

Заздалегідь починайте вибирати весільну сукню, почитайте поради щодо вибору весільного плаття, щоб знати який фасон буде виглядати ідеально на Вашій фігурі. Якщо Ви плануєте весілля влітку, чудово підійдуть короткі весільні сукні. Допоможіть підібрати сукню подружки нареченої. Визначитися зі свідками також варто на перших термінах після подачі заяви, або навіть раніше.

Якщо до весілля залишилося два місяці, починайте підготовку до весілля прямо зараз, щоб за місяць до весілля вже знати де буде весілля (забронювати), скільки людей будуть присутні, хто буде свідками, вибрати фотографа, відеооператора, тамаду. Бажано вже купити плаття, туфлі (чоботи, в залежності від пори року), костюм нареченого, обручки, продумати сценарій викупу. Букет, макіяж та інші дрібниці можна залишити на місяць, що залишився, але за два тижні до весілля в ідеалі, готове має бути все. Це допоможе уникнути морального перенапруження і додаткового хвилювання.

Бажаємо Вам успіху в підготовці до весілля і щасливого сімейного життя! Сподіваємося, інформація виявилася для Вас корисною.
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин