завантаження...

Заощаджуємо на весіллі?

Отже, ви вирішили організувати весілля. Але накопичити потрібну суму для вас нереально, а можливостей взяти в борг або в кредит у вас просто немає. Не варто відстрочувати весілля, адже його можна організувати і в економному варіанті ! Нижче ми розглянемо основні способи заощадити, не зробивши весілля подобою домашнього свята і зберігши всі його основні складові.

Отже, почнемо з найпростішого - весільного плаття. Якщо для вас єдино можливим варіантом є економне весілля, але плаття ви хотіли б традиційне, а не просто вечірнє, не варто його купувати. Кращий варіант - взяти в оренду на 1 день. Це коштуватиме щонайменше в два рази дешевше. Правда, в цьому випадку вам доведеться переодягтися перед банкетною частиною, взявши з собою щось вже наявне ( або купивши плаття простіше), так як зберегти весільний наряд в тому ж вигляді, в якому ви його взяли, не вийде. А за плями, розриви та інші пошкодження в салонах зазвичай беруть штраф. Ще один економний варіант - замовити сукню в ательє або у знайомого майстра. У цьому випадку вартість наряду буде куди менше, ніж у магазині.

Весільний кортеж також можна організувати для економного весілля. Для цього зовсім необов'язково замовляти автомобілі та шоферів в спеціальних компаніях або таксі - досить підключити своїх знайомих. На цьому ви можете заощадити значну суму. Єдине, що замовити таки доведеться, - це автомобіль для молодят, так як він повинен бути оформлений відповідним чином. Тим більше, що у ваших друзів може і не бути розкішного автомобіля. Втім, можна скористатися і білою «Волгою» - недорогим і традиційним для весіль автомобілем.

Весільний банкет - основна стаття витрат, що поглинає більше половини весільного бюджету . Якщо ви затіяли економне весілля, ви можете і зовсім відмовитися від бенкету, або провести його вдома, на дачі, та й просто на природі. 

Звичайно, для багатьох економне весілля - це все-таки весілля з банкетом в спеціально створеному для цього місці, а не вдома. Якщо вирішили заощадити, не звертайтеся в дорогі ресторани. Пошукайте столові - на вокзалі, на підприємствах чи в учбових закладах. У таких організаціях люблять підзаробити на організації банкетів, а грошей беруть значно менше - як за страви, так і за оренду залу. Тим більше, що тут можна домовитися про те, щоб підвести до їдальні власні продукти та напої, а також завжди є у розпорядженні  доставка продуктов. Так вийде набагато дешевше.

Кількість гостей на весіллі має бути розумною. Якщо ви не хочете влаштовувати «бенкет на весь світ » кличте тільки друзів і рідних. Практика показує, що на звичайних весіллях занадто багато «масовки» - часом навіть незнайомих людей, яких запрошують самі гості, свідки або рідні, і які часто приходять з порожніми руками. Знайте - чим більше гостей на весіллі, тим дорожче воно обходиться.

Економне весілля з ​​усіма елементами традиційного одруження - це просто! Головне - розумно ставитися до всіх витрат.

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин