завантаження...

Запрошення на весілля в українському стилі

весілля в українському стиліЯкщо у Вас є бажання відсвяткувати весілля в українському стилі і з українськими традиціями, Вам обов'язково потрібні будуть і весільні запрошення в цьому ж стилі. Що ж саме несе в собі український стиль? Відповідей на це питання дуже багато, давайте розглянемо декілька варіантів, і як це може стати в нагоді нам у створенні запрошень ручної роботи.

1. Український стиль - це вишиванка! Весільні запрошення в українському стилі ми можемо оформити різноманітніми візерунками з вишиванок. Візерунок можна розмістити, як обрамлення на запрошенні. Так само зверніть увагу на те, що є певні візерунки для кожної області України, які символізують рослинний світ, фауну і т.д. саме цієї області. Так само є і загальні елементи як калина, дуб - у кожного елемента так само є своє значення! Будьте уважні при виборі українського візерунку або орнаменту до своїх весільних запрошеннь.

2. Український стиль - це яскравий віночок, на головах у прекрасних дівчат! У вінок вплітають калину, польову траву і все що душа забажає, але головним атрибутом вінка є яскраві атласні стрічки. Запрошення на весілля в українському стилі обов'язково повинні мати такий атрибут. Атласна стрічка передає легкість, як урочистості так і самому запрошенню. Цією стрічкою можна задекорувати візерунок або використовувати як і у віночку - цілим пучком, яскравих і повітряних стрічечок, зав'язаних в бант.

3. Український стиль - це Петриківський розпис! Адже у кожного вдома є або ложка, або тарілка з таким розписом. Розпис передається з покоління в покоління, ці цибулінкі, листочки... Пропонуємо і Вам використовувати Петриківський розпис в запрошеннях в українському стилі. Найчастіше розпис проводитися на чорному тлі, але не лякайтеся він є на білому фоні і не тільки червоними і чорними кольорами.

4. Український стиль - це макові поля! І не тільки тому що вони червоні, а тому що це дійсно символ нашої батьківщини. Як чудово будуть виглядати Ваші запрошення на весілля з великими квітами маку, або цілим полем дрібних червоних квіточок. Можна використовувати як фото маків, так і намальовані макові квіти.

5. Український стиль - це "тин з глечиками". Чому б не оформить весільні запрошення у вигляді української хати у вишневому саду за огорожею, на якій і начеплені догори ногами наші глечики.

Найголовніше пам'ятаєте, що український стиль - це те, що виходить з серця! І не важливо чи буде присутній вся українська атрибутика на запрошеннях, або тільки одна червона стрічка. Головне щоб все було від душі і з любов'ю!

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин