завантаження...

Запрошувальна листівка - перший вісник весільного торжества

alt
Будь - якому святу передує його ретельна підготовка. А вже як має бути весільне торжество, то суєти і турбот вистача усім, що називається "з головою". Щоб весілля вийшло по- справжньому Ідеальним, потрібно врахувати абсолютно всі деталі торжества, продумати весільні аксесуари та святкові дрібниці. Адже саме дрібні деталі свята роблять торжество більш значним и незабутнім.
Не забудьте також про подарунки для молодят, а саме зверніть вашу увагу на  товары для дома на Mebelion.ru . Великий вибір та доступні ціни.

Весільні запрошення листівки - це перші вісніки урочистої події. Вони несуть не тільки інформацію про дату, годину и місце проведення торжества, але і є знаком хорошого тону, вираженість поваги и смаку майбутнього подружжя. Запрошення на весілля виготовляють на різноманітному папері ніжніх тонів і можуть бути виконані в класичному, екстравагантному або оригінальному форматі. Класичний, він же традиційний формат весільного запрошення виготовляється з білого паперу з нанесенням тексту чорного кольору и рельєфними краями. Екстравагантна листівка - запрошення може бути прозорим або виконаним з паперу, який просвічується. Оригінальне запрошення на весілля виконують із застосуванням тонких мережива і стрічок, страз, з нанесенням химерного кольорового візерунка або мереживного тиснення.

Запрошення на весілля можна придбати в магазинах, де вони представлені в широкому асортименті, а можна замовити в сувенірно - рекламній фірмі. При цьому останній вариант, хоч і вийде трохи дорожче, проте точно буде відображати індівідуальність торжества. Ну, а виконані власними руками весільні запрошення, не минує ексклюзівність. Важливо, щоб запрошення були виготовлені в єдиному стілі весільного торжества. Таким чином, вони не тільки підкреслять важлівість події і ретельність підготовки, а й продемонструють смак вінуватців торжества. До речі, тексти краще підготуваті двох і більше варіантів: для почесних гостей і родічів - в лаконічному класичному варіанті, для друзів і знайомих - допустимий текст в легкій і веселій формі.

Варто відзначити, що вибір шрифту тексту для запрошення теж є предметом чималих обговорень. Різноманітність шрифтів вражає. Щоб переглянути всі зразки - знадобляться години. В основному, зупиняють свій​​ вибір на шрифтах, що здаються більш романтичними. Чи не зайве буде сказати про грамотність складеного тексту. Адже відомо, что весільні запрошення довгі роки потім зберігаються в альбомах учасників торжества, і прикра помилка в тексті буде кожного разу "виблискувати" при черговому перегляді.

У суєті весільної підготовки треба вчасно подбати про розсилку листівок і цю звітність, зробити як мінімум за два тижні до весілля, щоб у гостей теж був час на підготовку до майбутніх урочистостей. Велику естетічність розсилці додадуть парні конверти до весільних запрошень: це буде легкою інтригою і одночасно ознакою хорошого тону. А вручити, по можливості, краще особисто в руки запрошуваним гостям, а не посилати поштою. Якщо не вистачає годин, то можна скористати послугами кур'єрської служби.
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Інтернет магазин