завантаження...

5 ідей як провести вечір з коханою людиною


Романтика! Дуже часто після закінчення декількох років, проведених разом, люди починають помічати, що почуття ще є, а романтики у відносинах вже не вистачає. Місце веселих, безтурботних побачень займає звичайна битовуха.
Замість походу в кіно ви йдете в магазин за продуктами. Замість вечірньої прогулянки в парку ви йдете додому готувати їсти. Радість в очах змінює втома і роздратованість. Мрії, які, як здавалося, ось-ось здійсняться, якщо ви будете разом, відходять на другий план.

Пам'ятаєте, як на першому побаченні ви були на сьомому небі від щастя лише тому, що з вами поруч була кохана людина. Ви думаєте, що це все пропало? Думаєте, що так і повинно бути? Мовляв, цукерково-квітковий період пройшов, на зміну прийшли сімейні будні. А хто вам сказав, що не можна звичайні сімейні будні розбавляти романтикою???

Люди, прокиньтеся. Ми живемо для того, щоб жити. Живемо для того, щоб бути щасливими. Але ми самі у себе відбираємо щасливі миті. Міняємо їх на сварки, перегляд телевізора. Та плюньте ви хоча б 2-3 рази на місяць на всі справи і проведіть їх так, як проводили колись раніше. Згадайте, що вас тоді приводило в захват? Чим ви любили разом займатися? Це дуже важливо, приділяти час коханій людині, побути з ним наодинці, не думаючи про проблеми і турботи.

Сьогодні, ми хочемо поділитися з вами п'ятьма ідеями, як вам організувати романтичний вечір. Всі вони досить прості і не зажадають від вас великих фінансових витрат. Але є одна умова, якої ви просто зобов'язані дотримуватися: в цей вечір ви повинні насолоджуватися тим, що ви проводите його з коханою людиною. Забудьте про проблеми, наплюйте на справи. Розслабтеся і відпочиньте.

Ідея перша. Поїдьте після роботи на природу. Візьміть з собою покривало, трохи їжі, усамітніться подалі від проблем і влаштуйте собі романтичну вечерю на березі якогось озера або річки. Посмажте хліб, спечіть картоплю, приготуйте шашлик. Так, там комарі. Але нічого страшного - вони вас не з'їдять. І до того ж можна побризкатися спреєм.

Ідея друга. Якщо немає бажання їхати на природу, то можна влаштувати романтичний вечір вдома. Візьміть пляшечку вина, шоколад і трохи фруктів. Дістаньте ваш перший сімейний фотоальбом. Згадайте ті прекрасні моменти, які відображені на цих знімках. Погодьтеся, це було здорово;-)

Ідея третя. Пограйте. Так, саме так. Досить бути великими і серйозними. Дозвольте собі побути трохи маленькими і веселими. Пограти можна, наприклад, в якусь цікаву настільну гру, благо їх зараз повно на будь-який смак і колір. Програвший виконує бажання переможця;-).

Ідея четверта. Напишіть собі послання в майбутнє. Візьміть пляшечку вина і трохи смачної їжі. Розстеліть собі покривало на підлозі. На нього, крім імпровізованої вечері, поставте коробку, в яку ви пізніше запечатаєте послання. Подумайте, щоб ви хотіли послати один одному в майбутнє? Щоб ви хотіли дістати з цієї коробки, скажімо, років через п'ять? Це може бути просто невеликий сувенір, якась фотографія (наприклад, зроблена вами сьогодні), побажання один одному з минулого і т.п. Все що завгодно. Пофантазуйте небагато, і ідеї обов'язково прийдуть.

Ідея п'ята. Сховайте де-небудь (вдома, в лісі, на городі, в парку і т.п.) невеликий сюрприз для вашої другої половинки і організуйте пригоду з пошуком скарбу. Намалюйте імпровізовану карту, на якій ви відзначите розташування підказок. Пригоди - це теж романтично. Так що, дерзайте!

Ось всього лише п'ять ідей, як можна провести романтичний вечір. Упевнені, знаючи уподобання своєї другої половинки, ви з легкістю придумаєте ще з десяток.

Обов'язково влаштовуйте один одному подібні вечори. Вони здорово освіжають відносини і роблять вас ближче один одному.  Не зациклюйтеся на постійному кругообігу проблем і турбот. Влаштовуйте собі вихідні. Любіть, цінуйте і поважайте один одного.
завантаження...
 
Все про вагітність на mamatato.com

Після весілля

Куди поїхати у весільну подорож. Вибір

Весілля - одна з найбільш знаменних подій у житті кожної людини. А добре організована...

Відзначаємо ювілеї весілля...

Дерев'яне весілля - відзначає 5-річний ювілей спільного життя молодих. Вважається, що до цього часу...

Святкові дати подружнього життя

Шановні подружжя, хочу вам нагадати, що потрібно весільні річниці не забувати відзначати. Робіть собі...

Ситцеве весілля

Вам здається, що ще зовсім недавно ви зустрілися, а весільні гуляння і крики «Гірко!»...

Прикмети про тещу і свекруху

Недарма кажуть, що у нареченого і нареченої - одна мати, а у чоловіка і...

Весілля кожен рік

У народу прийнято широко відзначати срібне і золоте весілля як дві знаменні події довгого...

Весільна термінологія

Читайте, пригадуйте і вивчайте.... Невістка - дружина сина. Зять - чоловік доньки. Свекруха -...

Що робити на другий день весілля?

Якщо ви вирішили, що одного дня для святкування вашого одруження замало, ось кілька ідей...

Медовий місяць в Україні - весільна подорож до Криму, Карпат

Незабутній медовий місяць можна провести не тільки далеко від батьківщини. Відомі курорти Криму та...

Проблеми молодих сімей

Ну, ось за спиною залишилися весільні клопоти і приготування, запрошення і подарунки. Церемонія пройшла...

Інтернет магазин