завантаження...

Після весілля

Як скласти сімейний бюджет?

Як скласти сімейний бюджет?Нерідко багато сімей стикаються з такою ситуацією: заробітки членів родини начебто і великі, але грошей, як не дивно, не вистачає. У чому ж справа? Постараємось поговорити про те, як скласти сімейний бюджет і навчитися жити за коштами.

На думку багатьох економістів, для того, щоб забезпечити надійне існування, необхідно зберігати в недоторканності не менше 20% доходів. Так як же скласти сімейний бюджет так, щоб доходи не тільки повністю перекривали витрати, але й дозволяли акумулювати певні кошти «про запас»? 

Читати далі: Як скласти сімейний бюджет?

 

Медовий місяць восени

Медовий місяць восениВідсвяткували весілля осінню? Саме час втекти удвох туди, де можна повною мірою насолодитися новим статусом: ви тепер чоловік і дружина! Куди ж найкраще відправитися у весільну подорож, щоб вирватися з низки осінніх злив?

Вересень: Продовжуємо літо

Перший місяць осені дарує найбільше варіантів для медового місяця. Звання самого популярного міста для весільної подорожі заслужено утримує Париж - загальновизнана столиця любові. Втім, Венеція з її витонченими гондолами і Мостом Зітхань зовсім не поступається французькій романтиці. 

Читати далі: Медовий місяць восени

   

Заміський будинок або квартира в центрі?

Заміський будинокПісля весілля, коли вже більшість проблем залишились позаду, залишається лише вибрати місце проживання. При значному доході, коли можна дозволити собі будь-яку нерухомість, нерідко виникає питання, що ж вибрати? Чи квартиру в центрі міста, яка дозволяє вам швидко добиратися до місця ділових зустрічей або ж заміський будинок, в якому можна відпочити від міської суєти?

Вартість квартири в центрі великого міста висока. Варто розібратися, які переваги отримує її щасливий володар. Як вже говорилося вище, місце роботи або місце переговорів з партнерами і клієнтами, зазвичай знаходиться також у центрі міста. Тому проблема тимчасових витрат у даному випадку вирішується набагато легше, ніж для мешканців спальних районів і заміських селищ. 

Читати далі: Заміський будинок або квартира в центрі?

   

Найромантичніші місця в Європі для медового місяця

Найромантичніші місця в ЄвропіНа першому місці у нас Іспанія, місто Гренада і фортеця Альгамбра. Сади Альгамбри так прекрасні, що надихнули групу Baraonna на написання чудової пісні. Присвяченої виключно їм. Сади були побудовані в 14-15 століттях і займають зовсім невелику площу: всього 13 гектарів. Атмосферу місця створюють фонтани, апельсинові дерева, мирти і кипариси, і безліч квітів. З садів відкриваються мальовничі краєвиди на Гренаду.

На другому місці - вельми передбачуване місце, а саме паризька Ейфелева вежа. Весь Париж місто романтики і любові, але саме ця вежа стала справжнім символом почуттів і всього прекрасного, що несе в собі любов.

Читати далі: Найромантичніші місця в Європі для медового місяця

   

Переїзд в новий будинок: поради молодятам

Переїзд в новий будинокВесілля - це не просто подія, що з'єднує двох люблячих один одного людей, це початок нового життя, вступити в яке бажано, придбавши власне спільне житло.

Однак у такому випадку стає необхідним квартирний переїзд, в ході якого молодята перевозять все необхідне в своє нове гніздечко для того, щоб наповнити його атмосферою любові, тепла і затишку. Так як цей процес супроводжується певними витратами, то краще скласти заздалегідь список речей і предметів меблів і декору, які вам будуть потрібні на новому місці. Також бажано обзавестися спеціальною плівкою (її зазвичай використовують при ремонтах) для того, щоб обклеїти нею меблі, щоб не пошкодити. Якщо є досить великі куски тканини, то ними можна замінити плівку. До речі, в новий будинок не рекомендується везти занадто багато старих речей, оскільки вважається, що вони просякнуті зовсім іншою енергетикою, яка аж ніяк не завжди є позитивною. 

Читати далі: Переїзд в новий будинок: поради молодятам

   

Сторінка 16 з 20

завантаження...
 
Все про вагітність на mamatato.com

Після весілля

Куди поїхати у весільну подорож. Вибір

Весілля - одна з найбільш знаменних подій у житті кожної людини. А добре організована...

Відзначаємо ювілеї весілля...

Дерев'яне весілля - відзначає 5-річний ювілей спільного життя молодих. Вважається, що до цього часу...

Святкові дати подружнього життя

Шановні подружжя, хочу вам нагадати, що потрібно весільні річниці не забувати відзначати. Робіть собі...

Ситцеве весілля

Вам здається, що ще зовсім недавно ви зустрілися, а весільні гуляння і крики «Гірко!»...

Прикмети про тещу і свекруху

Недарма кажуть, що у нареченого і нареченої - одна мати, а у чоловіка і...

Весілля кожен рік

У народу прийнято широко відзначати срібне і золоте весілля як дві знаменні події довгого...

Весільна термінологія

Читайте, пригадуйте і вивчайте.... Невістка - дружина сина. Зять - чоловік доньки. Свекруха -...

Що робити на другий день весілля?

Якщо ви вирішили, що одного дня для святкування вашого одруження замало, ось кілька ідей...

Медовий місяць в Україні - весільна подорож до Криму, Карпат

Незабутній медовий місяць можна провести не тільки далеко від батьківщини. Відомі курорти Криму та...

Проблеми молодих сімей

Ну, ось за спиною залишилися весільні клопоти і приготування, запрошення і подарунки. Церемонія пройшла...

Інтернет магазин