завантаження...

Чому після весілля починаються сварки?


Весілля і медовий місяць залишилися позаду, і ось ви тільки вдвох і назавжди, як і мріяли, як і планували. Але тоді чому, трохи що, начитається невдоволення, розмови на підвищених тонах, з'ясування стосунків і сварки після весілля? Що краще: жити в тихій і спокійній сімейній гавані без єдиного подиху вітру розмальовки або кипіти на вулкані сварок?
Сварка перед весіллям: що робити?

З одного боку, сварки закоханих - це порушення сімейної гармонії, дискомфорт для обох, який при всій своїй систематичності може вилитися в розлучення (найсумніший випадок). Багато цікавої інформації щодо того, як повернути довіру коханої людини можна знайти на сайті  p-l-s.ru.

Чому після весілля починаються сварки

Але в той же час психологи активно стверджують, що відсутність сварок свідчить про байдужість і холодне ставлення один до одного ? Сумно ...  Але в чому ж суть сварок закоханих?

« Битовуха»

Якщо молодята до весілля не жили разом якийсь час, то спочатку їм буде дуже важко і складно зжитися з звичками один одного. Різні графіки, потреби, бажання і принципи - всі фактори і кожен окремо може послужити причиною для сварки. Для молодят це, як іскра, на яку подми і спалахне полум'я.

Хто винесе сміття, помиє посуд, хто піде за покупками і приготує вечерю - з боку це здається смішним, для чоловіка і дружини - важливим і серйозним. Так що перед тим, як одружитися, спробуйте трохи пожити разом, щоб потім не доводилося плакати і нервувати.

проза життя

Конфлікти після весілля

Ваш цукерково-букетний період плавно перетік в весілля і в повсякденну сімейну рутину. Почалися претензії про «недостатню кількость приділеної уваги», «нікуди не ходінню і сидінню дома» , про «протирання дивана і зайвих кілограмів» ...

Цей список можна продовжувати до нескінченності і стосується від претензій як з боку дружини, так і з боку чоловіка. Як наслідок - зради та розлучення. Але хіба ви одружилися, щоб потім розсовувати ліжка і слати окремо?

Будь завжди красивою і сексуальною і доглянутою. Поруч з шикарною жінкою жодному чоловікові не захочеться погано виглядати. Навпаки, з'явиться бажання «похвалитися» коханою в театрі, кіно, ресторані і т.д.

Різні інтереси - однакові сварки

Сварки після весілля


Ти ж і до заміжжя знала про його пристрасть до футболу ( рибалки, хокею, комп'ютерів і т.д.), але дратувати це стало тільки після того, як в паспорті з'явився заповітний штамп.

Він підозрював  що ти, як і всі жінки, любиш попліткувати по телефону, подивитися серіали, пофарбувати нігті "ароматним" лаком там, де чоловікові потім доведеться спати ...

Якщо ж ви були до цього готові ...

... То навіщо починати скандалити за допомогою літаючого посуду? Поговоріть, обговоріть, що не подобається, шукайте компроміси в словах або в спальні ... Головне - знайти. Підтримай чоловіка в його обожнюванні київського «Динамо», і він наступного разу допоможе тобі нафарбувати нігті.

А ще краще - знайдіть спільне захоплення, яке буде вам обом приносити задоволення. І автоматично ви більше часу будете проводити разом. Адже ти ж цього так хотіла.
завантаження...
 
Все про вагітність на mamatato.com

Після весілля

Куди поїхати у весільну подорож. Вибір

Весілля - одна з найбільш знаменних подій у житті кожної людини. А добре організована...

Відзначаємо ювілеї весілля...

Дерев'яне весілля - відзначає 5-річний ювілей спільного життя молодих. Вважається, що до цього часу...

Святкові дати подружнього життя

Шановні подружжя, хочу вам нагадати, що потрібно весільні річниці не забувати відзначати. Робіть собі...

Ситцеве весілля

Вам здається, що ще зовсім недавно ви зустрілися, а весільні гуляння і крики «Гірко!»...

Прикмети про тещу і свекруху

Недарма кажуть, що у нареченого і нареченої - одна мати, а у чоловіка і...

Весілля кожен рік

У народу прийнято широко відзначати срібне і золоте весілля як дві знаменні події довгого...

Весільна термінологія

Читайте, пригадуйте і вивчайте.... Невістка - дружина сина. Зять - чоловік доньки. Свекруха -...

Що робити на другий день весілля?

Якщо ви вирішили, що одного дня для святкування вашого одруження замало, ось кілька ідей...

Медовий місяць в Україні - весільна подорож до Криму, Карпат

Незабутній медовий місяць можна провести не тільки далеко від батьківщини. Відомі курорти Криму та...

Проблеми молодих сімей

Ну, ось за спиною залишилися весільні клопоти і приготування, запрошення і подарунки. Церемонія пройшла...

Інтернет магазин