завантаження...

Чому шлюб без близькості не може існувати?

шлюб без близькостіЗапитайте будь-кого, хто вже довгий час в шлюбі без інтимності, і він тут же вам відповість, що їхній шлюб в глухому куті, і вони думають розлучитися. І це не дивно, жоден шлюб не може зберегтися без близькості. Шлюб - це не ділова угода, він припускає, що дві людини глибоко люблять один одного і хочуть провести залишок своїх життів разом.

Коли двоє людей одружуються, вони дають один одному обіцянку на все життя ділитися всім. Вони клянуться підтримувати один одного в жалі і радощі, допомагати один одному в хворобах, і також любити один одного беззастережно. Вони показують свою любов через близькість. Як тільки близькість зникає, то й інші аспекти шлюбу так само згасають.
Велика частина подружнього життя грунтується на інтимності. Це частина щоденного життя пар - таким чином, вони дають один одному зрозуміти, як сильно вони піклуються одне про одного. Для деяких подружніх пар близькість також є способом примирення після сварки. Шлюб без інтимності просто не працює. 

Якщо ви живете в шлюбі без близькості, тоді, поза всяких сумнівів, ви відчуваєте якусь порожнечу у вашому житті. Те, що раніше ви і ваш чоловік поділяли з таким бажанням, зараз майже зникло. Це природно наштовхує на думку, що ваш чоловік більше не любить вас і не зацікавлений в близькості з вами.

Звичайно, чим більше ви живете в шлюбі без інтимності, тим більше ви відчуваєте себе не коханим. Єдиним наслідком такого життя можуть бути нескінченні суперечки, обурення, втечі з дому і, врешті-решт, розлучення. Тим не менш, сценарій не повинен бути обов'язково таким. Як тільки ви виявите, що ваш шлюб позбавляється інтимності, проявіть активність і прийміть необхідні заходи. Додайте різноманітність до вашого життя, оновіть сексуальний гардероб. До речі щодо гардеробу вам допоможе магазин http://sexydream.ru/mini-shlyapki-a-117.html, на якому ви знайдете такий сексуальний одяг, що ваш коханий просто не зможе вам відмовити.

Знову запаліть вогонь, який колись був між вами та вашим чоловіком, і поверніть свій шлюб назад на правильний шлях. Які б не були причини, які розділили вас, зробіть все можливе, щоб перекинути міст через прірву між вами і знову возз'єднати вас. На початку ваших відносин ви не жили в шлюбі без близькості, і немає ніяких причин робити це зараз.

завантаження...
 
Все про вагітність на mamatato.com

Після весілля

Куди поїхати у весільну подорож. Вибір

Весілля - одна з найбільш знаменних подій у житті кожної людини. А добре організована...

Відзначаємо ювілеї весілля...

Дерев'яне весілля - відзначає 5-річний ювілей спільного життя молодих. Вважається, що до цього часу...

Святкові дати подружнього життя

Шановні подружжя, хочу вам нагадати, що потрібно весільні річниці не забувати відзначати. Робіть собі...

Ситцеве весілля

Вам здається, що ще зовсім недавно ви зустрілися, а весільні гуляння і крики «Гірко!»...

Прикмети про тещу і свекруху

Недарма кажуть, що у нареченого і нареченої - одна мати, а у чоловіка і...

Весілля кожен рік

У народу прийнято широко відзначати срібне і золоте весілля як дві знаменні події довгого...

Весільна термінологія

Читайте, пригадуйте і вивчайте.... Невістка - дружина сина. Зять - чоловік доньки. Свекруха -...

Що робити на другий день весілля?

Якщо ви вирішили, що одного дня для святкування вашого одруження замало, ось кілька ідей...

Медовий місяць в Україні - весільна подорож до Криму, Карпат

Незабутній медовий місяць можна провести не тільки далеко від батьківщини. Відомі курорти Криму та...

Проблеми молодих сімей

Ну, ось за спиною залишилися весільні клопоти і приготування, запрошення і подарунки. Церемонія пройшла...

Інтернет магазин