завантаження...

Чому жінки бояться вагітності?

 Звичайно , в більшості випадків жінки бояться не стільки вагітності , скільки грошових витрат. Чомусь у нашому суспільстві досі  " ходять чутки " , що дитина - це дороге задоволення. Насправді ж найчастіше самі батьки не вміють правильно планувати свої витрати. Почнемо з перших покупок. Що потрібно на перший час дитині , крім пелюшок , чепчиків , сорочечок , памперсів і повзунків ? Звичайно ж , коляска і ліжечко . Багато панянок при виборі цих дитячих товарів керуються не здоровим глуздом , а бажанням " затьмарити " своїх подруг. І вибирають саму " круту " коляску . А ціни на них іноді просто вражають ... Неймовірними цінами вже не здивуєш прогресивних мам. Але навіщо такі витрати? Нехай ці коляски навіть " ручної "  роботи. Те ж саме стосується і ліжок . Запам'ятайте , головне для дитини - це зручність і безпека. А це можуть гарантувати і виробники товарів для дітей із середньою ціновою політикою. Купувати надмірно дорогі дитячі товари - це примхи батьків.
      Інша причина , через яку жінки уникають вагітності , - це всілякі стани , які отруюють життя дам, що у цікавому положенні. Наслухавшись своїх подруг , які розповідають , що перші ознаки вагітності просто нестерпні ( постійна втома і нудота заважають працювати , сексом займатися не можна і так далі ) , у жінок , особливо молодих , пропадає бажання вагітніти . Але ж подібні " неприємності "  трапляються далеко не у всіх майбутніх мам і тривають недовгий час , якщо дотримуватися рекомендацій лікаря . 
      Дуже бояться багато жінок зіпсувати свою фігуру. Вагітна жінка асоціюється у них з незграбною квочкою в потворних балахонах замість стильного одягу . А ще ж після вагітності і схуднути треба! А як це зробити , якщо під час годування дотримуватися дієти не можна ? А некрасиві розтяжки , які з'являться після різкого набору ваги? Як з ними бути ? Задаючі подібні питання жінки , по всій видимості , просто ніколи не бачили вагітних красунь. Насправді те , як ми будемо виглядати під час вагітності , та й після пологів , залежить лише від нас. Не варто в період очікування малюка переїдати - і не з'являться зайві кілограми. У магазинах продається дуже красива і оригінальна  одежда для беременных  за цілком доступними цінами. Просто деякі пані занадто                " розслабляються " за ці 9 місяців - перестають стежити за своєю зовнішністю , багато їдять , мало рухаються . Таким буває дуже складно прийти у форму після пологів.
     Що ж робити з кар'єрою ? Вагітна жінка і мати асоціюється у нашого товариства з домогосподаркою. Як не вибитися з робочого ритму ? Знову ж таки все залежить від вас. Деякі пані цілком успішно продовжують працювати в період очікування малюка , незважаючи на часом нестерпні ознаки вагітності і майже відразу ж після пологів , вдома ... Тобто виконують свої звичайні робочі обов'язки на дому. І , зрештою , якщо ви дійсно такий незамінний співробітник , то начальство дочекається вашого повернення з декретної відпустки .
     Як ви тепер бачите , " не такий страшний чорт , як його малюють ". Насправді вагітність , особливо перша , запам'ятовується на все життя саме позитивними моментами. Усі без винятку жінки згадують час очікування появи малюка на світ з особливим трепетом і з задоволенням діляться зі своїми подругами секретами успішного материнства .
завантаження...
 
Все про вагітність на mamatato.com

Після весілля

Куди поїхати у весільну подорож. Вибір

Весілля - одна з найбільш знаменних подій у житті кожної людини. А добре організована...

Відзначаємо ювілеї весілля...

Дерев'яне весілля - відзначає 5-річний ювілей спільного життя молодих. Вважається, що до цього часу...

Святкові дати подружнього життя

Шановні подружжя, хочу вам нагадати, що потрібно весільні річниці не забувати відзначати. Робіть собі...

Ситцеве весілля

Вам здається, що ще зовсім недавно ви зустрілися, а весільні гуляння і крики «Гірко!»...

Прикмети про тещу і свекруху

Недарма кажуть, що у нареченого і нареченої - одна мати, а у чоловіка і...

Весілля кожен рік

У народу прийнято широко відзначати срібне і золоте весілля як дві знаменні події довгого...

Весільна термінологія

Читайте, пригадуйте і вивчайте.... Невістка - дружина сина. Зять - чоловік доньки. Свекруха -...

Що робити на другий день весілля?

Якщо ви вирішили, що одного дня для святкування вашого одруження замало, ось кілька ідей...

Медовий місяць в Україні - весільна подорож до Криму, Карпат

Незабутній медовий місяць можна провести не тільки далеко від батьківщини. Відомі курорти Криму та...

Проблеми молодих сімей

Ну, ось за спиною залишилися весільні клопоти і приготування, запрошення і подарунки. Церемонія пройшла...

Інтернет магазин