завантаження...

Де і як відпочити в Італії

Де і як відпочити в ІталіїУ такій країні як Італія можна знайти все, що вашій душі завгодно, особливо численні курорти та пам'ятники римської імперії.
В Італії є маса можливостей, щоб максимально різноманітно провести свій відпочинок. Спортивні та нічні клуби, дискотеки, численні парки розваг, музеї, термальні джерела і, звичайно ж, море.

Оглянути всю Італію нереально навіть за двотижневу відпустку, тим більше, якщо ви хочете відпочити. В одному огляді неможливо побачити всі особливості всіх італійських курортів та їх пам'яток. На мій погляд, для справжнього відпочинку, краще Адріатичного узбережжя вам не знайти. Це місце славиться своїм м'яким кліматом, мальовничими пейзажам і пляжами. На цьому узбережжі знаходяться головні курорти країни Ріміні, Річчоне, Мілано Маріттімо. 

Історичний центр Ріміні являє собою унікальний ансамбль, в якому давньоримські споруди є сусідами з архітектурою середніх століть і епохи Відродження. Римський амфітеатр, Тріумфальна арка Августа, площа Тре Мартири, Собор і замок Малатеста, міст Тіберія, площа Пьяцца Кавур запам'ятаються вам надовго.

Річчоне досить дорогий курорт, орієнтований на заможних туристів. Численні вілли і зелені парки давно облюбували зірки Голлівуду. Місцевий Арбат називається Віале Чеккаріні. Мостова цієї пішохідної вулиці вимощена кварцовою бруківкою, білими і рожевими мармуровими плитами. Найдорожчі магазини і ресторани міста знаходяться саме тут.

Багато їдуть в Річчіоне на термальні джерела яких тут чотири види - сірчисті, соляні, бромисто-йодисті і марганцові. Мінеральні води, інгаляція, грязьові та водні процедури, масаж, тут є все, що б підлікувати своє здоров'я. Вартує правда все це дуже і дуже не дешево.

Мілано Маріттіма - місто-сад, оточений сосновими і кедровими гаями, з чистим, багатим йодом повітрям. Це ідеальне місце для спокійного відпочинку подалі від галасливих міст і натовпів туристів. Для любителів активного відпочинку весь сезон працюють гольф клуби, школи верхової їзди і численні футбольні поля. Недалеко від Мілано Маріттіма знаходиться старовинне місто Равенна - пам'ятник культури, що охороняється ЮНЕСКО. У цьому красивому місті похований знаменитий письменник Данте Аліг'єрі.

Ну і яка ж Италия без відвідування вічного міста, столиці країни Риму. Одне з найстаріших міст світу розташоване на річці Тибр. Також Рим називають "містом на семи пагорбах". Спочатку поселення розташовувалися на пагорбі Палатін, згодом були заселені сусідні пагорби - Капітолій і Квірінал. Трохи пізніше поселення з'явилися ще на 4-х пагорбах Целій, Авентін, Еськвілін і Вімінал. Головні пам'ятки, розташовані в центрі міста. Серед них давньоримський храм всіх богів Пантеон, Замок Святого Ангела, зняті в десятках фільмів площі Іспанії та Навона, самий знаменитий фонтан Треві Італії і, звичайно, амфітеатр Колізей.

завантаження...
 
Все про вагітність на mamatato.com

Після весілля

Куди поїхати у весільну подорож. Вибір

Весілля - одна з найбільш знаменних подій у житті кожної людини. А добре організована...

Відзначаємо ювілеї весілля...

Дерев'яне весілля - відзначає 5-річний ювілей спільного життя молодих. Вважається, що до цього часу...

Святкові дати подружнього життя

Шановні подружжя, хочу вам нагадати, що потрібно весільні річниці не забувати відзначати. Робіть собі...

Ситцеве весілля

Вам здається, що ще зовсім недавно ви зустрілися, а весільні гуляння і крики «Гірко!»...

Прикмети про тещу і свекруху

Недарма кажуть, що у нареченого і нареченої - одна мати, а у чоловіка і...

Весілля кожен рік

У народу прийнято широко відзначати срібне і золоте весілля як дві знаменні події довгого...

Весільна термінологія

Читайте, пригадуйте і вивчайте.... Невістка - дружина сина. Зять - чоловік доньки. Свекруха -...

Що робити на другий день весілля?

Якщо ви вирішили, що одного дня для святкування вашого одруження замало, ось кілька ідей...

Медовий місяць в Україні - весільна подорож до Криму, Карпат

Незабутній медовий місяць можна провести не тільки далеко від батьківщини. Відомі курорти Криму та...

Проблеми молодих сімей

Ну, ось за спиною залишилися весільні клопоти і приготування, запрошення і подарунки. Церемонія пройшла...

Інтернет магазин