завантаження...

Де провести свій медовий місяць?

 Весілля позаду , і тепер ви ламаєте голову , куди ж поїхати в медовий місяць? Звичайно ж , прагнення створити незабутні , романтичні дні , запам'ятати ці дні на все життя має місце бути! Ви молодята або довго перебуваєте в шлюбі і плануєте другий медовий місяць - не має значення. Відчуття незвичайної гармонії і створення незабутніх спогадів подарує вам романтичну подорож !

Для початку вирішіть для себе , яке місце стане для вас особливим: гірська місцевість або грандіозний мегаполіс ? У подорожі ви отримаєте шанс дізнатися один одного краще ! Реалізуйте свої мрії , це саме той шанс , коли можна відправитися туди , де завжди мріяли побувати. Різноманітність місць , барвисті пейзажі , грандіозні враження підсилять пережиті емоції від поїздки!

 Подорож на острови.

 Якщо ж ви хочете , щоб ваш медовий місяць пройшов під сонцем , а ноги ваші омивала морська вода , тоді вам більше підійде відпочинок на островах!

 Острів Маврикій гарантує незабутні враження. Маврикій розкриє велич Індії , відкриє для вас чарівність індійської культури серед відокремлених райських містечок , а Ямайка подарує неповторну екзотику , яка обіцяє захват і яскраві спогади ! На острові Маврикій готелі дуже комфортабельні , ось чому тури сюди так популярні серед туристів.

 По праву островом любові може називатися Кіпр , т.к. саме на цьому острові народилася богиня любові Афродіта. Гідний вибір для чуттєвої пари . Також на острові можна провести обряд вінчання. Греки вірили , що цей острів об'єднує людей назавжди , благословляючи пару на щастя!

 ТОП - 3 романтичних міст

 Більшість погоджується з думкою , що один з найромантичніших міст - це Венеція! Венеція здивує молодят європейської старовинною архітектурою , незабутніми і незрівнянно романтичними прогулянками на гондолах . Інші дотримуються думки , що звання найромантичнішого міста заслуговує Відень. 

 Старина в поєднанні з модерном захоплять вас в незабутній вихор тепла і ніжності , створять неповторні обставини для молодих ! Барвисті місця , маса розваг , Віденський бал не залишать нікого байдужим. Третє місце в нашому списку займає Будапешт , що має вишукану особливість , що витає повсюди : у старовинній архітектурі та суспільстві.

 Молодим випаде шанс відчути себе королем і королевою , проїхатися в старовинній возі або здійснити прогулянку по річці Дунай. Культурні та історичні пам'ятки Будапешта наповнять ваше перебування в ньому особливою атмосферою , що дозволить зануритися вам в минулому час правління монархів.
завантаження...
 
Все про вагітність на mamatato.com

Після весілля

Куди поїхати у весільну подорож. Вибір

Весілля - одна з найбільш знаменних подій у житті кожної людини. А добре організована...

Відзначаємо ювілеї весілля...

Дерев'яне весілля - відзначає 5-річний ювілей спільного життя молодих. Вважається, що до цього часу...

Святкові дати подружнього життя

Шановні подружжя, хочу вам нагадати, що потрібно весільні річниці не забувати відзначати. Робіть собі...

Ситцеве весілля

Вам здається, що ще зовсім недавно ви зустрілися, а весільні гуляння і крики «Гірко!»...

Прикмети про тещу і свекруху

Недарма кажуть, що у нареченого і нареченої - одна мати, а у чоловіка і...

Весілля кожен рік

У народу прийнято широко відзначати срібне і золоте весілля як дві знаменні події довгого...

Весільна термінологія

Читайте, пригадуйте і вивчайте.... Невістка - дружина сина. Зять - чоловік доньки. Свекруха -...

Що робити на другий день весілля?

Якщо ви вирішили, що одного дня для святкування вашого одруження замало, ось кілька ідей...

Медовий місяць в Україні - весільна подорож до Криму, Карпат

Незабутній медовий місяць можна провести не тільки далеко від батьківщини. Відомі курорти Криму та...

Проблеми молодих сімей

Ну, ось за спиною залишилися весільні клопоти і приготування, запрошення і подарунки. Церемонія пройшла...

Інтернет магазин