завантаження...

Де провести весільну подорож?

Де провести весільну подорож?Перш за все подумайте, що здатне доставити вам незабутні враження та невимовне задоволення, потім обговоріть один з одним власні бажання і прийдіть до спільного рішення.

Ідеально, якщо плани молодят збігаються, але якщо ні, одному з двох доведеться поступитися своїм фантазіям на користь іншого. Як правило, цей поступок буде з боку молодої людини, в цей період він відчуває себе лицарем, і йому не так принципово, де відпочивати, аби бути поруч з коханою.

Але якщо для вашого майбутнього чоловіка місце вибору подорожі має принципове значення, то краще йому поступитися. Можливо, він мріяв про це вже давно, і саме так йому бачиться початок сімейного життя. 

З бажанням підіть йому назустріч, і він обов'язково оцінить це. Якщо обопільне рішення прийнято, обов'язково поставте про це до відома своїх близьких. Можливо, у ваших батьків є власна думка щодо цієї важливої подорожі, і вони вирішили зробити вам сюрприз. В цьому випадку, було б ідеально, щоб цей сюрприз був заздалегідь спланованим.

Як говорить портал "Ялтинские новости", в залежності від ваших пристрастей можна вибрати декілька видів відпочинку, і без сумніву кожен з них доставить вам незабутні враження. Дуже важливо правильно собі уявляти, що саме ви чекаєте від медового місяця, і в якому місці ці наміри краще всього реалізувати. 


Якщо ви обидва, або, принаймні, один з вас, любитель активного відпочинку, то вам підійдуть екстрім-тури.

Треба сказати, що для весільної подорожі це не найпопулярніший варіант, тому що, як правило, весь період подорожі ви будете перебувати в складі туристичної групи, під наглядом інструктора. Та й ночівлі в наметах після стомлюючого переходу навряд чи асоціюються з райським самотою.

Але якщо ви обидва - любителі гострих відчуттів, то, безсумнівно - це ідеальний спосіб відпочинку. В цьому випадку, в залежності від пори року, ви можете вибрати кінну подорож по Алтаю (літо-осінь), сплав на байдарках в Карелії (літо), пішохідних похід по Ялті, Криму (весна, осінь), сходження на гірські вершини на Кавказі (весна -літо), а для найдосвідченіших мандрівників підійде медовий місяць в Гренландії (зима-весна), за полярним колом.

Це будуть комфортабельні номери в крижаному палаці, правда коштуватиме це подорож буде дуже недешево. Будь-який з цих видів відпочинку залишить незабутні враження і зможе разом випробувати вам труднощі подорожі і трохи краще пізнати один одного.

Якщо ви налаштовані на більш традиційний відпочинок, то вам підійдуть екскурсійні тури, насичені інформацією про історію, традиції та культуру обраної вами країни. Найпопулярнішими в цій частині залишаються європейські країни та міста. Іноді така подорож буває комплексною, з відвідуванням одразу кількох країн. Відправляти в тури по Європі найкраще навесні або восени. Тривалі переїзди, які супроводжують ці подорожі, краще переносяться в нежаркий час. Вам відкриється непередавана краса Парижа, Відня, Лондона, Праги, Мадрида, Рима, Венеції. Не менш романтичним вам здасться подорож в Одесу, Львів чи Санкт-Петербург. Блукати вулицями, взявшись за руки, обідати у вуличних кафе і купувати смішні сувеніри - дуже цікаві заняття для закоханих.

Любителям безтурботного пляжного відпочинку, що шукають усамітнення на природі, мріють слухати шум прибою, плавно погойдуючись у гамаку, сучасна туристична індустрія пропонує безліч варіантів весільної подорожі. Найкраще вам підійдуть острови - Корсика, Мальорка, Кріт, Мальдіви та інші. Материкові курорти не менш привабливі, але, як правило, більш багатолюдні. Тому не варто забувати про Крим, Грецію, Туреччину та Єгипт. Ці курорти приймуть вас з ранньої весни до пізньої осені, тому що, як правило, якщо море ще не зовсім прогрілося, на на сучасних курортах ви можете скористатися відкритими басейнами і масою інших можливостей проведення вільного часу. 

завантаження...
 
Все про вагітність на mamatato.com

Після весілля

Куди поїхати у весільну подорож. Вибір

Весілля - одна з найбільш знаменних подій у житті кожної людини. А добре організована...

Відзначаємо ювілеї весілля...

Дерев'яне весілля - відзначає 5-річний ювілей спільного життя молодих. Вважається, що до цього часу...

Святкові дати подружнього життя

Шановні подружжя, хочу вам нагадати, що потрібно весільні річниці не забувати відзначати. Робіть собі...

Ситцеве весілля

Вам здається, що ще зовсім недавно ви зустрілися, а весільні гуляння і крики «Гірко!»...

Прикмети про тещу і свекруху

Недарма кажуть, що у нареченого і нареченої - одна мати, а у чоловіка і...

Весілля кожен рік

У народу прийнято широко відзначати срібне і золоте весілля як дві знаменні події довгого...

Весільна термінологія

Читайте, пригадуйте і вивчайте.... Невістка - дружина сина. Зять - чоловік доньки. Свекруха -...

Що робити на другий день весілля?

Якщо ви вирішили, що одного дня для святкування вашого одруження замало, ось кілька ідей...

Медовий місяць в Україні - весільна подорож до Криму, Карпат

Незабутній медовий місяць можна провести не тільки далеко від батьківщини. Відомі курорти Криму та...

Проблеми молодих сімей

Ну, ось за спиною залишилися весільні клопоти і приготування, запрошення і подарунки. Церемонія пройшла...

Інтернет магазин