завантаження...

Де жити молодим?

Сьогодні більшість пар після весілля хоче жити окремо від батьків. Але не у всіх пар це виходить. Гострий квартирне питання про покупку власного житла виявляється не «по- кишені» дуже багатьом. Доводиться або знімати житло і жити , таким чином , окремо , або жити з батьками або чоловіка або дружини.

Знімне житло для молодої сім'ї звичайно , оптимальний варіант , якщо фінансові можливості подружжя дозволяють. Слід мати на увазі , що планування сімейного бюджету в цьому випадку має відразу ж мати відповідний пункт у списку , так як кожен місяць на квартиру буде йти якась сума грошей. На ринку житла сьогодні можна без зусиль знайти будинок або квартиру для знімання , і, до речі , пропонують їх з меблями і без. Таким чином , якщо молода сім'я ще нажила -яку рухому власність , господарі квартир можуть надати все, що потрібно для сімейного побуту. Дуже багато пар довгий час живуть в таких квартирах , і стикаються з труднощами лише тоді , коли в сім'ї з'являються діти. Не варто забувати і про те , що будинок , в якому Ви живете не ваш . І часом господарі категорично проти всяких змін у їх власності і можуть у будь-який момент попросити вас звільнити квартиру.

Якщо молода чоловік приводить свою новоспечену дружину в будинок своїх батьків , то вона повинна бути готова до певних труднощів . Звичайно , батьки чоловіка будуть помічниками у веденні сімейного побуту. Але не завжди відносини між мамою обранця і молодою дружиною складаються як потрібно . Так можуть виникати розбіжності з приводу ведення домашнього господарства , відносини між молодою парою , а іноді і у вихованні з'явилися дітей.

Якщо молодята після весілля йдуть жити до мами нареченої , то і тут можуть виникнути спотикання. Дуже часто в такій ситуації молодий чоловік не відчуває себе господарем будинку . Йому буде нестерпно знаходиться в такій обстановці і з часом молода дружина може втратити свого обранця або розсваритися зі своїми батьками. Не зайвим буде сказати , що в обох випадках , живучи з батьками , молода пара безумовно буде відчувати дискомфорт в своїх сексуальних відносинах. Незручності з приводу того , що батьки можуть почути або побачити вас приведуть втрати сексуального інтересу партнерів. Звичайно , з появою дітей у сім'ї дуже радує спільне житло з батьками , але не варто робити ставку тільки на це. Живучи окремо , вони завжди можуть відвідувати своїх онуків.

Купівля власного житла іноді здається захмарною мрією. Але якщо довго і плідно працювати , то спільними зусиллями можна добитися якихось результатів . Існують різні пільги і кредити , спеціально підтримують молоді сім'ї. Потрібно розрахувати свої сили правильно , обов'язково обзавестися підтримкою близьких , так як молодій сім'ї , яка взяла на себе тягар кредиту , буде дуже важко. Але подолавши всі труднощі і перешкоди Ви відчуєте , що сім'я стала міцнішою , а сімейне вогнище затишніше.

В сучасному діловому світі  велике значення має вигляд офісу, який має  бути чистим і доглянутим.  Зверніть свою увагу на  уборку офисов помещений  за доступними цінами та найкращими умовами.
завантаження...
 
Все про вагітність на mamatato.com

Після весілля

Куди поїхати у весільну подорож. Вибір

Весілля - одна з найбільш знаменних подій у житті кожної людини. А добре організована...

Відзначаємо ювілеї весілля...

Дерев'яне весілля - відзначає 5-річний ювілей спільного життя молодих. Вважається, що до цього часу...

Святкові дати подружнього життя

Шановні подружжя, хочу вам нагадати, що потрібно весільні річниці не забувати відзначати. Робіть собі...

Ситцеве весілля

Вам здається, що ще зовсім недавно ви зустрілися, а весільні гуляння і крики «Гірко!»...

Прикмети про тещу і свекруху

Недарма кажуть, що у нареченого і нареченої - одна мати, а у чоловіка і...

Весілля кожен рік

У народу прийнято широко відзначати срібне і золоте весілля як дві знаменні події довгого...

Весільна термінологія

Читайте, пригадуйте і вивчайте.... Невістка - дружина сина. Зять - чоловік доньки. Свекруха -...

Що робити на другий день весілля?

Якщо ви вирішили, що одного дня для святкування вашого одруження замало, ось кілька ідей...

Медовий місяць в Україні - весільна подорож до Криму, Карпат

Незабутній медовий місяць можна провести не тільки далеко від батьківщини. Відомі курорти Криму та...

Проблеми молодих сімей

Ну, ось за спиною залишилися весільні клопоти і приготування, запрошення і подарунки. Церемонія пройшла...

Інтернет магазин