завантаження...

Де жити після весілля?

alt
Весілля для багатьох пар пов'язане з вихованням дітей при спільному проживанні. Вже перед весіллям варто задуматися над деякими аспектами майбутнього життя, де пара відзначатиме початок нового життя, і що можуть дозволити собі молодята. Витрати на харчування і оплата рахунків можуть досягати недосяжних сум для нареченого і нареченої, тому рекомендується заздалегідь проаналізувати бюджет, і вирішити де буде надалі жити молода сім'я.
Де жити після весілля?

Власна квартира.

Найбільш оптимальним варіантом буде, якщо молодята зможуть жити самі у власній квартирі. Незалежно від того, чи є квартира власністю нареченого або нареченої, куплена за спільні гроші або орендована  - це власний куточок, який дозволяє вести незалежний спосіб життя. Оскільки ціни на житло дуже великі, а кредити важкодоступні для молодих людей, багато пар вибирають квартирные и офисные переезды,  навіть якщо це буде маленька кімната. Це найкраще рішення для молодої сім'ї.

Батьківська квартира.

Через відсутність коштів, багато пар відразу після весілля починають проживати у батьків одного з подружжя. Такий вибір місця проживання є тимчасовим, однак, часто триває довгі роки. Плюсом є величезна економія, батьки, як правило, самі оплачують рахунки, вимагають від молодих тільки внесок у підтримання порядку і покриття частини вартості харчування.

У таких сім'ях часто готує мама, ви також можете розраховувати на харчування. Це економить для нареченого і нареченої, багато часу і енергії. Прибирання розподіляється між усіма членами родини.

Але проживання в квартирі з батьками має не тільки переваги, але й недоліки. Якщо це поверх будинку або прибудова з окремим входом, майже ідеально, але якщо квартира, на додачу ще й виникає багато проблем:

Жінка, перебуваючи в будинку батьків чоловіка, відчуватиме дискомфорт і відсутність волі - "не побігаєш по дому в одних трусах". Необхідно рахуватися також з відсутністю свободи вираження думок. Розмова по телефону, сварки з партнером, майже все буде прослуховуватися.

Якщо батьки запросять гостей, вони можуть відчувати себе комфортно, а ви в той же час не зможете запросити друзів, коли вам заманеться, необхідно запитувати дозвіл у батьків.

Це стосується і розпорядку дня, він також повинен відповідати способу життя батьків. Ви повинні прийняти їх звичаї і адаптуватися до них. Якщо тесть і теща мають з вами хороші відносини, то все повинно йти гладко, якщо ні, то вас чекає важкий період у житті. Важливо, вміти виплутатися з будь-якої ситуації, вміти домовиться.

Квартира з бабусею і дідусем.

Багато пар вибирають варіант проживання з бабусею чи дідусем, особливо якщо вони мають великі квартири. Таке рішення особливо припаде до душі батьків, тому що вони відчувають, що літні люди перебувають під наглядом. Молоді люди також часто мають кращі відносини з бабусею і дідусем, ніж з батьками, не відчувають себе ніяково, а бабуся і дідусь отримують багато радості при вигляді улюбленого онука чи онуки.

Для літніх людей це рішення часто є хорошою ідеєю. Коли настає вечір, їх до цього порожній будинок знову сповнений життя, якого їм дуже не вистачало. Літні люди також люблять відчувати себе потрібними, тому із задоволенням будуть готувати і прибирати, з'явився новий сенс їхнього життя.

Незалежно від того, де ви будете жити, треба пам'ятати про те, що нова ситуація завжди може спричинити за собою виникнення певних проблем і труднощів, тому постарайтеся бути один для одного підтримкою. Пам'ятайте також, що затишок в домі створюють люди, чим більше в ньому любові, тепла і розуміння, тим більша ймовірність того, що він буде для вас найкращим місцем на землі.
завантаження...
 
Все про вагітність на mamatato.com

Після весілля

Куди поїхати у весільну подорож. Вибір

Весілля - одна з найбільш знаменних подій у житті кожної людини. А добре організована...

Відзначаємо ювілеї весілля...

Дерев'яне весілля - відзначає 5-річний ювілей спільного життя молодих. Вважається, що до цього часу...

Святкові дати подружнього життя

Шановні подружжя, хочу вам нагадати, що потрібно весільні річниці не забувати відзначати. Робіть собі...

Ситцеве весілля

Вам здається, що ще зовсім недавно ви зустрілися, а весільні гуляння і крики «Гірко!»...

Прикмети про тещу і свекруху

Недарма кажуть, що у нареченого і нареченої - одна мати, а у чоловіка і...

Весілля кожен рік

У народу прийнято широко відзначати срібне і золоте весілля як дві знаменні події довгого...

Весільна термінологія

Читайте, пригадуйте і вивчайте.... Невістка - дружина сина. Зять - чоловік доньки. Свекруха -...

Що робити на другий день весілля?

Якщо ви вирішили, що одного дня для святкування вашого одруження замало, ось кілька ідей...

Медовий місяць в Україні - весільна подорож до Криму, Карпат

Незабутній медовий місяць можна провести не тільки далеко від батьківщини. Відомі курорти Криму та...

Проблеми молодих сімей

Ну, ось за спиною залишилися весільні клопоти і приготування, запрошення і подарунки. Церемонія пройшла...

Інтернет магазин