завантаження...

До Європи на медовий місяць!

Медовий місяць для молодят - прекрасна традиція. Клопоти і турботи, пов'язані з підготовкою торжества, хвилювання - все залишилося позаду. У паспорті стоїть штамп про те, що ви чоловік і дружина, а романтичний настрій підказує - вам потрібно побути наодинці, поповнити скарбничку новими враженнями і пізнати один одного ближче. Саме час відправитися у весільну подорож.

Для тих , хто віддає перевагу пляжному відпочинку : море , пісок і сонце, навіть взимку туристичні агенції пропонують спеціальні весільні тури в жаркі країни. Все залежить лише від суми, яку ви готові витратити на романтичну поїздку . Канарські острови , Мальдіви , Гоа - вибирайте, що б вам хотілося побачити, адже кожна поїздка має свої переваги. У Таїланд можна вирушати вже в лютому : поки на території нашої країни ще дмуть холодні вітри і сніг покриває землю, на землі короля Сіаму вже літо.

У Таїланді ви зможете відмінно відпочити. Рівень сервісу завжди на висоті, а захоплюючі екскурсії не дадуть вам нудьгувати. Спеціальні весільні тури передбачають розміщення молодят у номерах підвищеної комфортності і цілий ряд знижок. Ви можете навіть провести весільну тайську церемонію, одягнувшись в національні вбрання і влаштувавши романтичну вечерю в одному з ресторанів. До речі, призначайте обряд одруження в Таїланді на четвер - цей день дуже ціниться місцевими жителями. А якщо до того ж випаде 9 число - це прикмета, що шлюб буде довгим і щасливим.

Любителі екстремальних видів спорту, дайвінгу або водного туризму теж знайдуть собі подорож за смаком. Відмінний дайвінг буде вам забезпечений на Червоному морі, краса морських мешканців не залишить байдужою навіть вашу половину, яка ще жодного разу не занурювалася з аквалангом. Сплав на байдарках по гірських річках або путівка на Байкал - тільки ви вирішуєте, як і де проводити свій медовий місяць. Також не забутьте про центр семейного отдыха, який створений саме для вас.

Ті ж , хто віддає перевагу історичній екскурсії та певному рівню комфорту, із задоволенням відправляться до Європи. Хтось скаже, що ніякого романтизму в такій весільній подорожі немає, і помилиться. Старенька Європа надасть безліч затишних куточків для романтичних осіб. До того ж часу на дорогу потрібно небагато - авіатури до Німеччини та Франції виконують багато європейських та вітчизняних авіакомпаній. Всього пара годин - і ви на місці.

Чим добре подорожувати Європою, так це тим, що кордони сьогодні абсолютно прозорі. Купивши авіатур в Німеччину або Францію, за наявності Шенгенської візи ви можете об'їхати безліч країн і міст. З легкістю перетинаючи кордони, ви, поснідавши в паризькому кафе, пообідаєте вже у Відні чи Празі. А на вечерю, при належній моторності, можна встигнути до Італії. Але найкраще витратити на кожен з відвідуваних вами міст по одному- два дні.

Романтичні контури італійських замків, гірські пейзажі Альп - хіба може бути нудно в Європі? Тому не роздумуйте - купуйте авіатури до Німеччини та Франції і насолоджуйтеся весільною подорожжю. Медовий місяць, проведений по- європейськи , запам'ятається вам нітрохи не менше , ніж подорож в екзотичну країну.
завантаження...
 
Все про вагітність на mamatato.com

Після весілля

Куди поїхати у весільну подорож. Вибір

Весілля - одна з найбільш знаменних подій у житті кожної людини. А добре організована...

Відзначаємо ювілеї весілля...

Дерев'яне весілля - відзначає 5-річний ювілей спільного життя молодих. Вважається, що до цього часу...

Святкові дати подружнього життя

Шановні подружжя, хочу вам нагадати, що потрібно весільні річниці не забувати відзначати. Робіть собі...

Ситцеве весілля

Вам здається, що ще зовсім недавно ви зустрілися, а весільні гуляння і крики «Гірко!»...

Прикмети про тещу і свекруху

Недарма кажуть, що у нареченого і нареченої - одна мати, а у чоловіка і...

Весілля кожен рік

У народу прийнято широко відзначати срібне і золоте весілля як дві знаменні події довгого...

Весільна термінологія

Читайте, пригадуйте і вивчайте.... Невістка - дружина сина. Зять - чоловік доньки. Свекруха -...

Що робити на другий день весілля?

Якщо ви вирішили, що одного дня для святкування вашого одруження замало, ось кілька ідей...

Медовий місяць в Україні - весільна подорож до Криму, Карпат

Незабутній медовий місяць можна провести не тільки далеко від батьківщини. Відомі курорти Криму та...

Проблеми молодих сімей

Ну, ось за спиною залишилися весільні клопоти і приготування, запрошення і подарунки. Церемонія пройшла...

Інтернет магазин