завантаження...

Домогосподарка - плюси і мінуси


Домогосподарка ... Одні жінки сприймають цей як справжній вирок, коли життя закінчене, а для інших - це слово означає, що все тільки починається ... 

Деякі жінки сприймають статус домогосподарки з прикрістю і сумом, як щось жахливе і непоправне, що треба якось пережити і відмучитися. Така життєва позиція виражається в абсолютній втраті інтересу до навколишнього життя, і царюванню улюбленого старого халата і стоптаних капців, серіалів і мильних опер, згідно програми телебачення, готуванням їжі, прибиранням будинку, пранням одягу, і звичайно ж залишається чоловік і діти.

І якщо в перші тижні такого «домашнього режиму» жінка ще намагається тримати марку і стежити за собою, то на другий-третій рік - вона цілком може забути розчесатися вранці, підфарбувати очі і замість модного спортивного костюма, який так добре сидить на її фігурі, вона раптом віддає перевагу розтягнутому, махровому халату. Для деяких жінок, усвідомлення того, що вони тепер успішно перебувають у статусі «домогосподарки» - рівносильно справжньому стресу і може стати навіть причиною затяжної депресії. Страх перестати бути затребуваною і цікавою з часом призводить до того, чого жінка боїться найбільше - вона дійсно перестає бути цікавою і затребуваною. Тоді життя перетворюється на звичайні сірі будні, навіть без точної дати в настінному календарі. Як правило, такі жінки, насилу, плутаючись і бентежачись, відповідають на питання «який же сьогодні день тижня і яке сьогодні число?» З часом рідні та близькі домогосподарки звикають до того, що поруч з ними може жити хто завгодно, але тільки не улюблена жінка або турботлива мати. Так, і хіба може бути схожа ця істота з блідим кольором обличчя, розпатланим нефарбованим волоссям, в стоптаних капцях на колись улюблену жінку і люблячу матір? У таких випадках такі жінки починають виправдовувати свій неохайний зовнішній вигляд незаперечним аргументом «Але, я ж домогосподарка ... Навіщо домогосподарці фарбуватися? Навіщо їй купувати нові сукні?» Для таких жінок слово «домогосподарка»- вирок, який не підлягає оскарженню, і що стосується, насамперед їх жіночності, і рано чи пізно (залежно від довготерпіння чоловіка) щасливого шлюбу. А ще в житті домогосподарки господарем всього стає її будинок, в якому вона зовсім не господиня, а всього лише рабиня.

У   статьи для домохозяек  для інших жінок все тільки починається. Крім того, що у них раптом з'являється більше часу для сім'ї, коханого чоловіка, жінка в бонус отримує ще більше часу для себе коханої. Тоді у своєму «домашньому режимі» вона бачить не тільки недоліки, а переваги, яких безсумнівно більше. Над її головою більше немає злобного і нервового начальника, їй не треба переживати за здачу квартальних і річних звітів, жінці не треба з самого ранку на практиці доводити теорію «природного відбору» при черговій спробі сісти в заповнений громадський транспорт. Не треба, не треба, ще тисячі різних «не треба», самі собою відпадають ще сотні таких раніше обов'язкових неприємних дрібниць. Зате, «необхідно» стежити за собою коханою, і навіть, якщо не вистачає грошей на абонемент у фітнес-центр, все одно вас ніхто не позбавляє можливості піднятися раніше з ранку і пробігтися по сплячому ранковому парку або найближчому стадіону. У такої жінки завжди є незаперечна перевага побалувати смачним сніданком свою сім'ю, проводити кожного в школу і на роботу. Потім можна зайнятися наведенням порядку в своєму будинку, поговорити з подругою, яка теж домогосподарка, побродити по торгових центрах і магазинах, приготувати смачний і корисний обід, подзвонити чоловіку і запросити його покуштувати свої запаморочливі кулінарні шедеври. Така жінка має безцінну перевагу зустріти своїх дітей після школи і прогулятися з ними по місту. Потеревенити небагато, посекретничати і стати ще ближче до них. Потім можна забігти на манікюр, і підправити зачіску. А на чиєсь здивоване питання про те «навіщо тобі все це?» Відповісти, посміхаючись - «Я ж домогосподарка, значить господиня будинку, так, що статус мене зобов'язує стежити за собою ...»

А тепер скажіть, в чому полягає різниця між двома цими жінками? Одна - опустила руки, і стала рабинею свого будинку, домашні обов'язки накрили її з головою і жіноче начало, її жіночність, виявилися похованими під таким важким статусом і вироком «домогосподарки». Для іншої жінки - господинею положення стала вона сама, а не склалися обставини.

У житті можуть трапитися різні події. Це може бути тимчасова перерва між колишньою і майбутньою роботою, народження дитини, переїзд на нове місце проживання і ще сотні різних варіантів, в яких підсумком, подводящим певну межу, стають слова «Кохана, тобі поки доведеться посидіти вдома ...»

Не варто в цьому випадку впадати у відчай і депресію і вважати, що зі вступом в статус «домогосподарки» ваше життя припиняється. Все зовсім не так. Для вас все тільки починається. І якщо ваша життєва ситуація це дозволяє і ваш чоловік в силах забезпечувати самостійно потреби вашої родини - це просто чудово. Дозвольте своєму чоловікові відчути себе справжнім мисливцем і годувальником своєї родини. І, замість того, щоб засмучуватися вранці про те, що «ось всі люди ходять на роботу, а ви змушені тепер сидіти вдома» - насолоджуйтеся повною мірою життям. Ловіть ці хвилини короткого перепочинку в божевільній життєвій гонці. Приділіть більше уваги собі, своїй самоосвіти, своєму здоров'ю. Читайте більше, і нехай це будуть не тільки глянцеві жіночі журнали, а й більш серйозні твори, дивіться нові фільми, слухайте музику, купуйте для себе новий одяг. Витратьте цей час, який з'явився у вас завдяки «домашньому режиму» на те, що ще більше згуртувати свою власну сім'ю, організувати сімейний відпочинок і дозвілля, стати ближче до всіх і рідніше. Поставтеся до свого нового статусу «домогосподарки», як до нової і дуже важливої і відповідальної роботи. А хіба ви можете дозволити прийти собі на роботу в домашньому халаті, зручних капцях і без легкого макіяжу?

Тому, стати домогосподаркою - дуже важливий і відповідальний крок, який відкриває для вас великі перспективи. Адже тепер у своєму будинку ви - господиня ...
завантаження...
 
Все про вагітність на mamatato.com

Після весілля

Куди поїхати у весільну подорож. Вибір

Весілля - одна з найбільш знаменних подій у житті кожної людини. А добре організована...

Відзначаємо ювілеї весілля...

Дерев'яне весілля - відзначає 5-річний ювілей спільного життя молодих. Вважається, що до цього часу...

Святкові дати подружнього життя

Шановні подружжя, хочу вам нагадати, що потрібно весільні річниці не забувати відзначати. Робіть собі...

Ситцеве весілля

Вам здається, що ще зовсім недавно ви зустрілися, а весільні гуляння і крики «Гірко!»...

Прикмети про тещу і свекруху

Недарма кажуть, що у нареченого і нареченої - одна мати, а у чоловіка і...

Весілля кожен рік

У народу прийнято широко відзначати срібне і золоте весілля як дві знаменні події довгого...

Весільна термінологія

Читайте, пригадуйте і вивчайте.... Невістка - дружина сина. Зять - чоловік доньки. Свекруха -...

Що робити на другий день весілля?

Якщо ви вирішили, що одного дня для святкування вашого одруження замало, ось кілька ідей...

Медовий місяць в Україні - весільна подорож до Криму, Карпат

Незабутній медовий місяць можна провести не тільки далеко від батьківщини. Відомі курорти Криму та...

Проблеми молодих сімей

Ну, ось за спиною залишилися весільні клопоти і приготування, запрошення і подарунки. Церемонія пройшла...

Інтернет магазин