завантаження...

Другий шлюб і діти від першого шлюбу

На другому весіллі головними дійовими особами можуть бути не тільки наречений і наречена, а й їхні діти від першого шлюбу. Після весілля можуть з'явитися проблеми, пов'язані з ревнощами до першої дружини і «чужих» дітей.
Життя - складна річ, передбачити яку не може ні одна людина, навіть якщо він називає себе екстрасенсом. Іноді зберегти, здавалося б, міцні відносини і вічну любов не виходить. Одружилися одного разу чоловік і жінка розлучаються і заводять нові сім'ї. Забуті і перші визнання в любові, і обіцянки бути разом завжди, а ті класичні весільні сукні, які зберігалися декілька років, можуть бути продані за непотрібністю. Так само як і альбом, рушник - все це може бути незабаром замінено на нове в надії, що майбутній чоловік або дружина опиниться саме тією людиною, з якою можна буде прожите життя до глибокої старості.

І все було б просто, якби після першого шлюбу того чи іншого чоловіка або жінки не залишалися діти. При цьому якщо чоловік ще якось може прийняти дитину своєї дружини від першого шлюбу, то у представниць прекрасної статі виникають з цим складності.

Як показує практика, саме жінки не можуть змиритися з наявністю дітей від першого шлюбу. Звичайно, вони розуміють, що від цього нікуди не дітися, що минуле є у кожної людини. Однак прийняти це минуле і зрозуміти свого улюбленого чоловіка буває нелегко. Ще складніше полюбити його дітей, до яких жінка має непрямий стосунок. Головні проблеми починаються вже після того, як зігране весілля, закінчено медовий місяць, а оригінальні весільні сукні, взуття акуратно прибрані в гардероб; і ці проблеми пов'язані з організацією дозвілля та проведення часу нового чоловіка, який в силу обставин повинен проводити час зі своєю першою дитиною і його мамою. Доречі  дитячі коляски одна з найпотрібніших речей для малечі.

Нерідко чоловіки скаржаться на те, що їхні другі дружини погано сходяться з дітьми. Вони не можуть зрозуміти, що до другого шлюбу був перший, що в ньому теж були стосунки з жінкою. І перша дружина нинішнього чоловіка є матір'ю його дітей. А адже дітям потрібно спілкування з мамою. Це і визначає необхідність відвідувати її і проводити спільні вихідні.

Друга дружина в свою чергу ревнує. Їй здається, що за такими безневинними, на перший погляд, відвідуваннями криється обман і зрада. Іноді доходить до справжніх сцен ревнощів і стежень. Телефон колись коханої людини перетворюється на знаряддя маніпуляції, а це вже тягне руйнування відносин і нове розлучення. Як же вберегти родину від розпаду і зберегти любов між подружжям?

Безумовно, працювати потрібно обом сторонам, однак головний обов'язок по зміцненню домашнього вогнища лягає все ж на жіночі плечі. Якщо ви
 опинилися в подібній ситуації, то прислухайтеся до наступних порад.

Входячи в нову сім'ю, жінка повинна розуміти, що до неї вже був один шлюб. Вона повинна усвідомлювати, що у коханого чоловіка є своє минуле життя, від якого нікуди не дітися. В даному випадку не варто претендувати на місце, яке вже було зайнято задовго до її появи.

У той же час це не означає, що стара любов заважатиме новим відносинам. Вибравши собі нову дружину, чоловік вже дає зрозуміти, що вирішив почати нове життя. Тому довіртеся своєму коханому і частіше згадуйте про те, що він вибрав саме вас.
Ви - майбутнє, а все інше вже в минулому.
завантаження...
 
Все про вагітність на mamatato.com

Після весілля

Куди поїхати у весільну подорож. Вибір

Весілля - одна з найбільш знаменних подій у житті кожної людини. А добре організована...

Відзначаємо ювілеї весілля...

Дерев'яне весілля - відзначає 5-річний ювілей спільного життя молодих. Вважається, що до цього часу...

Святкові дати подружнього життя

Шановні подружжя, хочу вам нагадати, що потрібно весільні річниці не забувати відзначати. Робіть собі...

Ситцеве весілля

Вам здається, що ще зовсім недавно ви зустрілися, а весільні гуляння і крики «Гірко!»...

Прикмети про тещу і свекруху

Недарма кажуть, що у нареченого і нареченої - одна мати, а у чоловіка і...

Весілля кожен рік

У народу прийнято широко відзначати срібне і золоте весілля як дві знаменні події довгого...

Весільна термінологія

Читайте, пригадуйте і вивчайте.... Невістка - дружина сина. Зять - чоловік доньки. Свекруха -...

Що робити на другий день весілля?

Якщо ви вирішили, що одного дня для святкування вашого одруження замало, ось кілька ідей...

Медовий місяць в Україні - весільна подорож до Криму, Карпат

Незабутній медовий місяць можна провести не тільки далеко від батьківщини. Відомі курорти Криму та...

Проблеми молодих сімей

Ну, ось за спиною залишилися весільні клопоти і приготування, запрошення і подарунки. Церемонія пройшла...

Інтернет магазин