завантаження...

Інтер'єр квартири: поради для молодят

 Вересень - традиційний місяць весіль на Русі. Закінчені польові роботи , зібраний урожай - можна відзначати свята , в тому числі грати весілля. Традиція осінніх весіль збереглася і в наші дні. Сучасне весілля припускає продовження - весільну подорож.
Але буває , що на весільну подорож немає часу , а медовий місяць хочеться відзначити. Що робити ? Відповідь проста - оформити інтер'єр квартири як романтичне гніздечко і насолоджуватися життям. У облаштуванні квартири вам можуть допомогти  мебельные туры в китай.

Спальні приналежності

Звичайно , основні поради по інтер'єру квартири для молодят зводяться до оформлення спальні . Вже що- що , а цей куточок квартири в перші місяці , а то й роки після одруження , заслуговує пильної уваги. Саме тому потрібно прикрасити його так , щоб кров від пристрасті і любові кипіла не тільки у наречених , а й у подруг , які прийдуть подивитися на це диво .
 Отже , пустіть в хід уяву і перетворите звичайну спальню в спальню казкову . На шпалери прикріпіть янголят , до штор пришийте симпатичні бантики і помпончікі (колір - за смаком , але перевагу краще віддавати пастельним тонам і білому), а на люстру повісьте щось миле , наприклад , сріблястих амурів .
 Що стосується ліжка , на якій , зрозуміло , має лежати м'яке пухнасте покривало і шовкова постільна білизна , то її треба пренепременно оформити королівськи - зробити до неї полог з прозорої тканини , щоб він красиво переливався у світлі каганця і приємно шарудів .
 Окремо варто виділити тему висвітлення , а точніше , саме нічника , без якого неможливо собі уявити спекотні ночі кохання. Ця чарівна лампа повинна світити м'яким , неподразливим світлом , радувати око і збуджувати в голові всілякі еротичні фантазії.

Кухонні розбирання

Важко сказати заздалегідь , де ви будете частіше вечеряти - у вітальні , на кухні або взагалі в ліжку. Але про всяк випадок варто підготувати в інтер'єрі квартири декілька атрибутів романтичної трапези . У першу чергу це канделябр , свічник або просто свічки , без яких сідати за стіл у перші тижні після РАГСу просто протипоказано.

Важливі поради по інтер'єру для молодят дають фахівці - психологи. Вступаючи в конфлікт з дизайнерами та фанатами етикету , вони рекомендують у перший місяць після весілля активно використовувати одноразовий посуд . Тільки так , на їх думку , молоді будуть застраховані від суперечок про те , кому мити тарілки або кому закладати їх в посудомийну машинку. А оскільки народна мудрість говорить: « менше суперечок - краще в країні з демографією » , то використання пластмасових виделок може дати приріст населення вже через дев'ять місяців після використання цього ноу -хау. Тим більше що зараз в магазинах можна купити досить красиву одноразовий посуд.

Ванна червоних ліхтарів

А ще має сенс прислухатися до того , які поради інтер'єру дають психологи щодо оформлення ванної кімнати. На їх думку , на час медового місяця в цьому приміщенні треба ліквідувати яскраве світло , замінивши його дизайнерськими лампами з червонуватими плафонами. Також цікаво постелити на кахельну підлогу дуже м'які кошлаті килимки , пахнуть ароматичними маслами. І, звичайно , укомплектувати ванну наборами солей , пен і різноманітних косметичних засобів для захоплюючих спільних водних процедур.
 Ну і вже коли мова зайшла про санвузол , то не можна не сказати і про туалет . Оскільки в силу сором'язливості характеру багато молодят тему походів у цю ділянку квартири сприймають дещо болісно , має сенс ще до весілля обладнати туалет витяжкою - вентилятором , освіжувачі повітря і м'якою туалетним папером , хоча вона і не має відношення до інтер'єру .
завантаження...
 
Все про вагітність на mamatato.com

Після весілля

Куди поїхати у весільну подорож. Вибір

Весілля - одна з найбільш знаменних подій у житті кожної людини. А добре організована...

Відзначаємо ювілеї весілля...

Дерев'яне весілля - відзначає 5-річний ювілей спільного життя молодих. Вважається, що до цього часу...

Святкові дати подружнього життя

Шановні подружжя, хочу вам нагадати, що потрібно весільні річниці не забувати відзначати. Робіть собі...

Ситцеве весілля

Вам здається, що ще зовсім недавно ви зустрілися, а весільні гуляння і крики «Гірко!»...

Прикмети про тещу і свекруху

Недарма кажуть, що у нареченого і нареченої - одна мати, а у чоловіка і...

Весілля кожен рік

У народу прийнято широко відзначати срібне і золоте весілля як дві знаменні події довгого...

Весільна термінологія

Читайте, пригадуйте і вивчайте.... Невістка - дружина сина. Зять - чоловік доньки. Свекруха -...

Що робити на другий день весілля?

Якщо ви вирішили, що одного дня для святкування вашого одруження замало, ось кілька ідей...

Медовий місяць в Україні - весільна подорож до Криму, Карпат

Незабутній медовий місяць можна провести не тільки далеко від батьківщини. Відомі курорти Криму та...

Проблеми молодих сімей

Ну, ось за спиною залишилися весільні клопоти і приготування, запрошення і подарунки. Церемонія пройшла...

Інтернет магазин